Artykuł sponsorowany

Stelaże meblowe w przestrzeni biurowej

Stelaże meblowe w przestrzeni biurowej
Choć atmosferę biura tworzą ludzie, którzy w nim pracują, nie bez znaczenia jest także dobór odpowiednich mebli. Wygodne, eleganckie i solidne wyposażenie biura stwarza optymalne warunki do codziennego przebywania w nim i kreatywności. Jeżeli przygotowujesz się do aranżacji nowej przestrzeni dla pracowników swojej firmy lub zastanawiasz się nad reorganizacją miejsca pracy, zwróć uwagę na możliwości mebli na stelażach.

Meble biurowe na miarę twoich potrzeb

Bez względu na to, czy twoje biuro to jeden pokój przeznaczony dla kilku osób czy duży open  space, z pewnością zależy ci na funkcjonalnej, ergonomicznej aranżacji, trwałych meblach i możliwie estetycznym wyglądzie całości. Nie bez znaczenia są też koszty – urządzając przestrzeń biurową zwykle szukamy oszczędności.

Najlepszym sposobem na osiągnięcie wszystkich tych założeń jest wybór metalowych stelaży meblowych. Wśród licznych zalet takiego rozwiązania możemy wymienić oczywiście cenę – nieporównywalnie niższą, niż w przypadku tradycyjnych mebli skrzyniowych, jednak korzyści jest znacznie więcej.

Modułowe meble biurowe są przede wszystkim lekkie. Oznacza to, że pozwalają na szybkie i łatwe zaaranżowanie biura, a w razie konieczności – równie proste przeniesienie pełnego wyposażenia w inne miejsce. Ponieważ stelaże meblowe nie są masywne, ich obecność nawet w dużym nagromadzeniu nie przytłacza wnętrza, które pozostaje jasne, przejrzyste i… łatwe w sprzątaniu.

Ważnym aspektem mebli na stelażach jest możliwość ich elastycznej przebudowy czy rozbudowy. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć i uzupełniać o dodatkowe praktyczne akcesoria, takie jak wózki na komputery, stalowe i plastikowe szuflady, porty multimedialne i wiele innych.

Idealne biurko pracownicze jest regulowane

Najważniejszym elementem wyposażenia każdego biura niewątpliwie jest biurko. To właśnie przy nim pracownicy spędzają większość czasu w pracy, zatem istotne jest, by zapewniało ono maksymalną wygodę. Każde stanowisko powinno być wystarczająco duże, by pomieścić wszystkie narzędzia, jakimi posługuje się konkretny użytkownik. Istotna jest także wysokość blatu, która powinna odpowiadać indywidualnym potrzebom danego pracownika.

Nie oznacza to jednak, że dla każdego pracownika należy zamawiać personalizowany mebel na wymiar. Takie rozwiązanie nie byłoby opłacalne. Znaczenie lepszym pomysłem jest zakup biurek na stelażach z regulacją wysokości manualną bądź elektryczną. Takie meble pozwalają szybko dopasować wysokość blatu roboczego do potrzeb użytkownika, a jednocześnie nie są drogie.

Producent stelaży meblowych Miladesign oferuje swoim klientom nie tylko biurka z regulacją wysokości, ale także modele z podnoszonym lub przesuwanym blatem. Ponadto asortyment firmy obejmuje także stoły biurowe i konferencyjne na składanych nogach, które pozwalają szybko zorganizować przestrzeń na duże spotkanie biznesowe nawet tam, gdzie na co dzień nie ma miejsca na takie meble.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz