Materiał Partnera

Statkiem po Wiśle – czemu nie?

Statkiem po Wiśle – czemu nie?

Mieszkańcy Warszawy nie mają żadnego problemu z poczuciem się niczym bohaterowie kultowego polskiego filmu „Rejs”. Wystarczy, że wykupią bilet bądź skorzystają z jednej z wielu opcji wynajmu statków kursujących po Wiśle. Ich zastosowanie jest dużo szersze niż w latach siedemdziesiątych, kiedy powstawał wspomniany obraz, a jednostki pływające pozwalają na dopasowanie ich do potrzeb dowolnego rodzaju wycieczek, rejsów czy nawet imprez na rzece.

Nadwiślańskie atrakcje na wyciągnięcie ręki

Chociaż po Wiśle możemy poruszać się drewnianą szkutą, katamaranem czy nawet gondolą, to rejs statkiem uważamy za najbardziej prestiżową formę spędzania wolnego czasu na rzece. Nie ma czemu się dziwić – ta forma rozrywki znana była już od czasów starożytnych. Nasi przodkowie doceniali walory rzeki, obcując z przyrodą w niespotykany dotąd sposób. Poczucie jedności z siłami natury, jakie daje pokonywanie rzecznego nurtu jest nieporównywalne z jakimkolwiek innym odczuciem. Wiedzą to wszyscy miłośnicy statków wycieczkowych i jednostek służących do organizowania różnego rodzaju imprez – od wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego przez urodziny po bale. Wszystkie te atrakcje mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki – wystarczy jeden telefon. Przedstawiciele spółki Żegluga Stołeczna Sp. z o.o. odpowiedzialnej między innymi za rozpoznawalny w stolicy tramwaj wodny Wars zaoferują nam wiele możliwości dopasowania jednostek pływających do naszych aktualnych potrzeb. Prócz półtoragodzinnego rejsu wycieczkowego wspomnianym tramwajem Wars, możemy wynająć statek – i to niezależnie od tego, jak wiele osób chcemy na niego zabrać. Do dyspozycji mamy nawet istne kolosy zdolne do pomieszczenia na pokładzie aż czterystu osób. Z pewnością pozwoli to na zorganizowanie każdego przedsięwzięcia od kameralnego spotkania po imprezę masową. A wszystko to w pięknym otoczeniu wyjątkowych nadwiślańskich atrakcji – pomniku Syrenki, plaży Poniatówka, Grubej Kaśki czy Podzamcza.

Spotkania biznesowe w wyjątkowej oprawie

Zorganizowanie spotkania biznesowego zawsze nastręcza pewnych trudności. Zazwyczaj chcemy zrobić na kontrahentach dobre wrażenie, zaskoczyć ich czymś i dobrze ugościć – tak, by szybko nie zapomnieli o wizycie. Idealną opcją, by zapewnić wszystkie te cele, jest wynajęcie statku i zorganizowanie spotkania w formie rejsu. Jeśli nasi partnerzy biznesowi nie mieli jeszcze okazji obejrzeć warszawskich zabytków z perspektywy najdłuższej rzeki w Polsce, może to być dla nich unikatowe przeżycie. Nawet jeśli znają je na wylot, przeniesienie poważnych, stresujących spraw biznesowych na deski pokładu pozwoli nadać im nowego kolorytu, który może zaowocować podjęciem intratnej współpracy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz