Materiał Partnera

Stalowe balustrady – solidne i eleganckie

Stalowe balustrady – solidne i eleganckie

Balustrady ze stali nierdzewnej, metalowe bramy i ogrodzenia mogą nam służyć latami. Metaloplastyka to sposób na piękne i trwałe ogrodzenie.

Niezawodna stal nierdzewna

Stalowe ogrodzenia cieszą się ogromną popularnością. Wynika to z ich licznych zalet. Występują w wielu wariantach, są niezwykle wytrzymałe i łatwe w montażu. Można też wybierać spośród wielu modeli i wykończeń, dopasowując je do naszego poczucia estetyki i budżetu. Nie bez powodu mówi się, że zakłady wykonujące kute ogrodzenia zajmują się ślusarstwem artystycznym. Kunsztownie wykonane bramy i balustrady to rzeczywiście stalowe dzieła sztuki. Ogrodzenia wykonuje się ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję i zniekształcenia. Dzięki temu ich piękno i funkcjonalność utrzymuje się przez wiele lat. Ogrodzenia ze stali nierdzewnej powstające w warsztatach kowalstwa artystycznego są jedyne w swoim rodzaju. Nadają otoczeniu domu wyjątkowy charakter. Poza tym stalowe ogrodzenie zapewnia duży poziom bezpieczeństwa. Wśród pozytywnych cech takiego ogrodzenia wymienia się także ogromną odporność na czynniki atmosferyczne, chemiczne i biologiczne. Jest też wygodne – nie trzeba go czyścić ani konserwować. Jeśli odpowiednio dobierzemy kute ogrodzenie do stylu budynku, będzie ono świetnie podkreślać jego architekturę.

Nie tylko na prywatnej działce

Ze względu na swoje walory estetyczne, trwałość i funkcjonalność, ogrodzenia z metaloplastyki wykorzystywane są nie tylko na prywatnych działkach. Często służą także firmom i instytucjom publicznym. Popularnością cieszą się nie tylko płoty ze stali nierdzewnej, ale także balustrady, stosowane przy schodach wewnątrz budynków – są wytrzymałe i eleganckie. Balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej dobrze wyglądają w połączeniu ze szkłem lub drewnem. Takie klasyczne rozwiązanie, ze względu na swoje uniwersalne piękno i wyjątkową trwałość, bardzo długo będzie służyć zarówno w prywatnym domu, jak i w budynkach użyteczności publicznej narażonych na duży ruch. Wytrzymałość – to cecha charakterystyczna wszystkich produktów ze stali nierdzewnej.

Firma Metalmix. PPHU Zakrzewska J. Balustrady ze stali nierdzewnej wykorzystuje również do produkcji ogrodzeń i balustrad stal węglową zabezpieczając ją antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Ostateczny efekt wizualny uzyskany jest poprzez malowanie proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL. Wyroby charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Firma jest otwarta na wszelkie sugestie i zalecenia klienta.

Na zamówienie

Jeśli zależy nam na jakimś szczególnym wzorze bramy, warto jest skorzystać z oferty firmy, która wykonuje konstrukcje stalowe na zamówienie. Firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad ze stali nierdzewnej i ogrodzeń kutych, jest wspomniany wcześniej Metalmix. PPHU Zakrzewska J. Balustrady ze stali nierdzewnej. Na zlecenie klienta ze stali nierdzewnej, poza ogrodzeniami, powstają także konstrukcje pod meble. Pracownicy firmy realizują również nietypowe zlecenia. Można u nich zamówić bramy przesuwne i garażowe. Poza ślusarstwem artystycznym, fachowcy z firmy Metalmix zajmują się także montażem bram wraz z automatyką.

Opracowanie:
Bełchatów, Czapliniecka 71
tel. 512 393 634
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz