Materiał Partnera

Sprzedaż i wynajem rusztowań – na co kładą nacisk najlepsi specjaliści?

Sprzedaż i wynajem rusztowań – na co kładą nacisk najlepsi specjaliści?
Prace prowadzone na wysokościach, bez względu na to, czy chodzi o remont całej elewacji, czy jedynie o jej kosmetyczną poprawę, wiążą się przede wszystkim z ogromnym ryzykiem. Istnieje zatem konieczność zapewnienia pracownikom bezpiecznej przestrzeni, dzięki której będą mogli wykonywać swoje obowiązki zarówno sprawnie, jak i bardzo wydajnie. Do realizacji tego celu zdecydowanie przydadzą się różnego rodzaju rusztowania. Co warto o nich wiedzieć?

Rusztowania – kupić czy wynająć?

Częstym dylematem, przed którym muszą stanąć właściciele firm wykonawczych, jest ten, bezpośrednio związany z wyborem pomiędzy kupnem a wynajmem rusztowania. Warto podejść do tego problemu w sposób jak najbardziej praktyczny. Jeżeli firma często świadczy usługi związane z wykonywaniem prac na wysokościach, to zdecydowanie trzeba postawić na zakup, który rozumiany w ramach pewnej inwestycji, na pewno szybko się zwróci. Jeżeli jednak rusztowanie przydaje się jedynie od czasu do czasu, to warto zwrócić uwagę na ofertę najlepszych specjalistów, którzy zajmują się ich wynajmem takich jak firma Euro Rusztowania. Wynajem niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim można skorzystać z usług profesjonalnego montażu i demontażu. Nie trzeba się również przejmować zapewnieniem przestrzeni magazynowej oraz transportem rusztowania w konkretne miejsce. Po odpowiednich uzgodnieniach o kwestie te również zadbają doświadczeni dostawcy. Zawsze można mieć także pewność, iż dostarczone rusztowanie spełnia wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa oraz wykonane jest z najtrwalszych dostępnych na rynku materiałów. Na jakie rusztowania konkretnie można liczyć?

Wynajem rusztowań – jaki konkretnie asortyment?

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich nawet najbardziej wymagających klientów, najlepsze firmy, zajmujące się wynajmem rusztowań zapewniają nie tylko kompleksowe wsparcie logistyczne i rzetelne doradztwo, ale także bardzo bogatą ofertę asortymentową. Rusztowanie zawsze powinno być dostosowane do konkretnych potrzeb klienta i warunków, panujących na placu budowy. Musi również zapewniać maksymalny komfort oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Co konkretnie znajduje się w ofercie wynajmu rusztowań?

·         Rusztowania elewacyjne

·         Rusztowania platformowe

·         Rusztowania jezdne

·         Rusztowania kominowe

·         Rusztowania aluminiowe

·         Rusztowania dla potrzeb wystawienniczych

Na specjalną uwagę zasługuje również fakt, iż w przypadku dużych inwestycji, które dotyczą np. konstrukcji o nieszablonowym kształcie, istnieje możliwość zaprojektowania indywidualnego rusztowania od podstaw. Inwestorzy wraz z projektantami mogą dokładnie określić wysokość rusztowania, materiał, z którego ma zostać wykonane, a także maksymalne dopuszczalne obciążenie podestów.

Opracowanie:
Wrocław, Nowodworska 17
tel. 71 373 78 38
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz