Artykuł sponsorowany

Sprzedaż hurtowa lodów. Jak znaleźć dobrego dostawcę lodów?

Sprzedaż hurtowa lodów. Jak znaleźć dobrego dostawcę lodów?

Wraz ze zbliżającym się okresem letnim wiele przedsiębiorstw, takich jak kawiarnie, cukiernie, restauracje czy lodziarnie bez własnej produkcji stają przed trudnym wyborem odpowiedniego dostawcy lodów. Bez wątpienia lody to produkt, który kocha każdy z nas, w szczególności w upalne dni, kiedy dają chwilę ukojenia od gorąca. Jeśli zależy nam na renomie lokalu, a przede wszystkim na powracających i zadowolonych klientach, wybór dostawcy powinien być dobrze przemyślany. Sprawdźmy zatem, jak znaleźć odpowiedniego dostawcę lodów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy lodów?

Lody to produkty, które w swojej ofercie posiada niemal każdy punkt gastronomiczny. Jeśli prowadzimy kawiarnię, restauracje czy inny obiekt gastronomiczny, sprawdzony dostawca lodów bez wątpienia będzie wyznacznikiem sukcesu. Przede wszystkim przy wyborze lodów hurtowych warto zwrócić uwagę na ich jakość, skład, sposób produkcji, a także warto poznać danego dostawcę. Jednym z przykładów takich firm jest dostawca lodów gałkowych Klapec, który wyróżnia się na rynku wygraną w Lodziarskich Mistrzostwach Polski, co bez wątpienia świadczy o dobrej jakości proponowanych produktów. Warto również wspomnieć o tym, że dana firma cały czas bierze regularny udział w konkursie, dzięki czemu możemy mieć pewność, że w swojej produkcji lodów stawia nie tylko na rozwój, ale i dba o ulepszanie produktów, a także zgłębianie wiedzy lodziarskiej. Niestety na rynku cały czas spotykamy się z dostawcami, którzy oszczędzają na składnikach i tym samym proponują nam produkty lodopodobne. Dlatego też warto wybierać dostawców, którzy w swojej produkcji korzystają z naturalnych składników, dzięki czemu lody będą wyróżniać się nie tylko wysokimi walorami smakowymi, ale również miękką i kremową konsystencją.

Dlaczego warto wybrać lody rzemieślnicze?

W ostatnich latach ogromną popularnością w Polsce cieszą się tradycyjne lody rzemieślnicze, które powstają według starych i sprawdzonych receptur, często przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Lody rzemieślnicze przede wszystkim wyróżniają się prostym i ograniczonym niemal do minimum składem. Nie zawierają one w sobie żadnych zagęszczaczy, wzmacniaczy smaku, ani innych związków przedłużających ich trwałość, natomiast do ich produkcji stosowane są wyłącznie naturalne i świeże składniki, którym zawdzięczamy aromatyczny i świeży smak lodów. Duże znaczenie ma również tradycyjna receptura lodów rzemieślniczych, która dzięki temu, że jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, ma szansę być dopasowana nie tylko do panującego sezonu, ale również dobrzy dostawcy dbają o to, aby utrzymać swoje lody gałkowe na jak najwyższym poziomie jakości.

Różne smaki lodów naturalnych

W sezonie letnim i nie tylko, lody spożywane są niemal przez wszystkich, zarówno przez dorosłych, jak i uwielbiane są przez dzieci. Część z tych osób pozostaje wierna tradycji i stawia na tradycyjne smaki lodów, takie jak czekolada, wanilia czy truskawka. Niemniej jednak w ostatnim czasie rośnie liczba osób lubiących eksperymentować i szukających nowych smaków. Dlatego też warto być na to przygotowanym i posiadać w swoim lokalu nietypowe smaki, takie jak, np. smak parmezanu czy makówki, dzięki czemu klienci będą mieć pewność, że firma stawia nie tylko na nowoczesne, ale i niebagatelne propozycje. Ponadto, przy wyborze dostawcy lodów warto również zwrócić uwagę na to, czy oferuje on lody przeznaczone dla wegan, tak, aby oferta lokalu odpowiadała wszystkim potencjalnym klientom.


Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz