Materiał Partnera

Sprężarki śrubowe od producenta RENNER – czym się wyróżniają i gdzie je kupić?

Sprężarki śrubowe od producenta RENNER – czym się wyróżniają i gdzie je kupić?

Sprężarki śrubowe to wysokiej jakości urządzenia, które szczególnie swoje zastosowanie znalazły w kolejnictwie – podzespoły przenośnie – a także w szeroko rozumianym przemyśle, jako ważny element instalacji technologicznych, odpowiadający za dostarczanie do maszyn sprężonego powietrza. Jednym z najlepszych światowych producentów sprężarek śrubowych – na rynku dostępne są również te tłokowe i olejowe – jest niemiecka marka RENNER. Poznaj jej produktu, i dowiedz się, gdzie je kupisz w atrakcyjnych cenach!

Dlaczego postawić na markę RENNER?

Marka RENNER nie tylko na rynku niemieckim odniosła olbrzymi sukces, ale także w całej Europie, w tym w Polsce. Oferuje ona bowiem jedną z najwyższych technologicznych jakości, przy innowacyjnych rozwiązaniach, a także atrakcyjnych cenach producenckich. W różnego rodzaju testach wydajnościowych, sprężarki śrubowe od RENNER, uzyskiwały najwyższe wskaźniki, czego dowodem, są również setki przedsiębiorstw, które dzięki nim, mogły niemalże zrewolucjonizować pracę swoich parków maszynowych, wymagających dużej ilości dostaw sprężonego powietrza, do swoich procesów wytwórczych. Warto przy tym wiedzieć, że RENNER stawia na tworzenie sprzętów w zakresie mocy od 3 do 355 kW, a jednymi z flagowych produktów, są sprężarki śrubowe: RS, RS-T, RS-FK, RS-DK, RS-F, RS-D, RS-C, RSK, oraz RS-ET. Do zalet tych maszyn należy zaliczyć: dźwiękochłonną obudowę i mocowanie na łącznikach gumowo-metalowych, kompaktowe stopnie śrubowe, maksymalnie uproszczoną obsługę, a także łatwy demontaż elementów obudowy.

Poznaj sprężarkę śrubową typu RS-T

Jedną z bardzo pożądanych sprężarek śrubowych, są te typu RS-T, oczywiście od producenta RENNER. Są one dedykowane do maszyn i instalacji przemysłowych o podwyższonej wydajności, a ich konstrukcja dwusprężarkowa z osobnymi silnikami, zapewnia nie tylko większy zakres mocy, ale także odpowiedni poziom bezpieczeństwa (eliminacja widma zastoju produkcyjnego, w przypadku uszkodzenia sprężarki). W zależności od danego modelu RS-T, urządzenia te mogą pracować o mocy silnika od 75 do 110 kW, przy ciśnieniu 7,5-15 bar. Nie to jednak wskazuje tylko na wyjątkowość tychże sprężarek śrubowych. Istotne jest to, że maszyna sama dostosowuje zakres swojej pracy do zapotrzebowania. Mowa o pracy jednej sprężarki, przy utrzymywaniu drugiej z nich w gotowości do startu – uruchamia się ona intuicyjnie, przy spadku ciśnienia w danej sieci technologicznej. Jest to możliwe między innymi dzięki mikroprocesorowym sterownikom, które pozwalają na utrzymywanie jednakowych obciążeń poszczególnych agregatów. Warto zatem wiedzieć, że sprężarka RENNER RS-T to nie tylko sprzęt dzielący się na maszynę wiodącą i wspomagającą, ale działający również w pełnym swoim zakresie, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Z pełną specyfikacją modelu RS-T, a także innymi sprężarkami RENNER, warto zapoznać się na stronie www dystrybutora PDAIR S.C. Jest to jednak z wiodących firm, gwarantujących wysokiej jakości maszyny również tłokowe i olejowe, czy też osuszacze, filtry, oleje American Synthol i inne produkty z sektora kompresorów i ich osprzętów. Największą zaletą tego dostawcy, są zaś kompleksowość usług, również serwisowych, a także niesamowicie atrakcyjne rynkowe ceny. 

Opracowanie:
Ząbki, Wrzosowa 22
tel. 22 742 04 46
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz