Materiał Partnera

Sportowe kursy pływackie szkółki BajerSwim

Sportowe kursy pływackie szkółki BajerSwim

Kursy pływackie wykorzystywane są przez wiele osób w różnych celach. Jedni pragną nauczyć się pływać, aby móc swobodnie wypoczywać w wodzie podczas zagranicznych wycieczek. Inni dopatrują się w nich zwiększonej aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia czy rehabilitacji. A jeszcze kolejni są nimi zainteresowani, ponieważ ich przejście pozwoli na otworzenie ścieżki kariery. To dla wszystkich tych osób działa Szkółka pływania BajerSwim.

Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zaletą kursów pływackich oferowanych przez Szkółkę pływania BajerSwim jest ich uniwersalność. Są one skierowane zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy mogą wybrać tryb nauczania: indywidualnego bądź grupowego. Wszystkie lekcje pływania odbywają się zawsze pod okiem wyspecjalizowanego szkoleniowca, który wykorzystuje do ćwiczeń w wodzie nowoczesne techniki nauki. Warto również wyróżnić nowoczesne obiekty basenowe, gdzie odbywają się kursy szkółki BajerSwim. Są one zlokalizowane w Bydgoszczy i w Nakle nad Notecią – baseny Sardynka i Naquarius. Szkółka ta oferuje również swoim kursantom zakup wysokich jakościowo czepków, worków, czy sportowych koszulek.

Nauka pływania

Osoby zainteresowane nauką pływania w szkółce BajerSwim mają do wyboru zajęcia w grupie 8-osobowej lub te indywidualne. Liczba godzin jest najczęściej ustalana w zależności od potrzeb. Osoby obawiające się wody powinny wiedzieć, że nauka pływania pozwala na przezwyciężenie strachu poprzez odpowiednie techniki oswajania się z akwenem. Kurs pływacki w najlepszych ośrodkach szkoleniowych pozwala na nauczenie się podstawowych elementów techniki pływania w różnych stylach, unoszenia się na wodzie, a także swobodnego w niej przebywania – również w miejscach pozbawionych gruntu.

Pływania doszkalające

Z pływania doszkalającego korzystają często osoby, dla których umiejętność dobrego pływania jest kluczem do rozpoczęcia danej ścieżki kariery. Do szkółki pływania BajerSwim zgłaszają się studenci kierunków związanych z wychowaniem fizycznym, policjanci, a także przyszli stewardzi/stewardessy, dla których pływanie jest bardzo ważną kwestią w uzyskaniu stanowiska pracy.

Pływanie rehabilitacyjne

Nie każda szkoła pływacka gwarantuje również sportowe kursy pływackie o profilu rehabilitacji. Tym spośród konkurencji wyróżnia się BajerSwim, gdzie zwłaszcza dzieci zapisywane są na zajęcia korekcyjne w wodzie. Są one indywidualnie dobierane tak, aby móc w odpowiedni sposób modelować sylwetkę i niwelować w ten sposób takie problemy natury wad postawy jak: okrągłe plecy, wklęsłe plecy, kolana koślawe i szpotawe, czy lejkowatą klatkę piersiową.

Opracowanie:
Łochowo, Czereśniowa 13
tel. 519 852 613
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz