Materiał Partnera

Specyfikacja firm z branży konstrukcji stalowych

Specyfikacja firm z branży konstrukcji stalowych

Na rynku Polski dynamicznie rozwijają się firmy z branży konstrukcji stalowych. Przewagę konkurencyjną uzyskują jednak te, których oferta skierowana jest nie tylko dla klientów biznesowych, ale również dla osób prywatnych, instytucji publicznych, a także rolników. To właśnie tak szerokim zakresem obsługi różnych podmiotów może pochwalić się przedsiębiorstwo P.H.U. Wasz-Mar Mariusza Waszewskiego (województwo kujawsko-pomorskie). 

Szeroki zakres usług w branży

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Wasz-Mar swoją wysoką pozycję rynkową buduje na kilku profilach działalności, które często dopełniają się, a pozwalają na obsługę wielu różnych podmiotów. Klientami firmy są w szczególności klienci biznesowi działający na rynku handlowym i produkcyjnym, osoby prywatne, rolnicy oraz wspomniane już instytucje publiczne. Związane jest to z wysoką opłacalnością wykonywania inwestycji wznoszenia różnych konstrukcji stalowych. Prace projektowe i montażowe, które świadczy przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Wasz-Mar, zawsze przebiegają w ramach wcześniej ustalonego harmonogramu, co przy wykorzystaniu prefabrykatów stalowych najwyższej jakości pozwala na generowanie dużych oszczędności czasowych, a co za tym idzie finansowych. Korzyści inwestycyjne uzyskują zarówno podmioty zlecające małe, jak i duże inwestycje. Do tych, którymi zajmuje się Wasz-Mar, można zaliczyć: projektowanie i montaż hal magazynowych, produkcyjnych, handlowych oraz sportowych; wykonawstwo wiat, zadaszeń, obróbek blacharskich; wykonawstwo balustrad, ogrodzeń i bram; a także obudowywanie hal płytą warstwową i blachą. Ważnym punktem działalności firmy Mariusza Waszewskiego jest również krycie dachów papą termozgrzewalną, prace termoizolacyjne, a także szeroko rozumiana stolarka okienna i drzwiowa.

Wyspecjalizowana kadra i nowoczesne maszyny

Firmy z branży budowlanej, które podejmują się prac związanych z konstrukcjami stalowymi, muszą zatrudniać bardzo szeroką kadrę pracowników – zarówno projektantów, konstruktorów, jak i wykonawców. Ich wiedza obejmuje materiałoznawstwo, metaloplastykę, logistykę transportową, technikę budowlaną, a także stolarkę okienną i drzwiową, czy też szeroko pojęte dekarstwo. Firma Wasz-Mar wyróżnia się na tym tle, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które pozyskiwane zostało przy realizacji małych, średnich oraz wielkich zamówień dla różnych podmiotów – m.in. wykonanie hali dla Carrefour. Możliwość ich realizacji opiera się nie tylko jednak na wiedzy i praktyce ludzi, ale na wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. Firma Wasz-Mar, aby świadczyć najwyższej jakości usługi, wdrożyła również wiele innowacyjnych systemów zarządczych, bezpieczeństwa, czy budowlanych, które zawsze spełnią wszystkie normy prawa polskiego i rozporządzeń Unii Europejskiej.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz