Materiał Partnera

Specjalistyczny serwis rowerowy

Specjalistyczny serwis rowerowy

Dobre sklepy rowerowe coraz częściej rozszerzają swoją ofertę – sprzedaż rowerów i niezbędnych akcesoriów pozostaje głównym profilem działalności, jednak w tego typu miejscach można też nabyć niezbędne części zamienne i kompleksowo serwisować jednoślad. Sklep 4Bike jest w stanie zadbać o rower każdego rodzaju, przygotowując go do sezonu lub usuwając usterkę.

Pełen profesjonalizm

Rozpoczęcie jazdy na używanym rowerze wymaga sprawdzenia jego stanu technicznego. Jeśli nie był on eksploatowany przez dłuższy czas, może się okazać, że poszczególne jego podzespoły są niesprawne lub ich działanie nie jest na tyle efektywne, by zapewniać właściwy poziom bezpieczeństwa. W sklepie rowerowym 4Bike można wykonać kompleksowy przegląd roweru, który przygotuje go do sezonu w odpowiedni sposób. Specjaliści sprawdzą najważniejsze elementy układu hamulcowego, stan amortyzatora, opon, obręczy czy innych podzespołów, dzięki czemu każda nieprawidłowość zostanie wykryta i naprawiona. Warto też zlecić fachowcom ze sklepu 4Bike regulację hamulców oraz przerzutek – znacząco wpłynie to nie tylko na bezpieczeństwo, ale też na komfort jazdy. W ramach świadczonych usług sklep ten zapewnia swoim klientom możliwość wykonania specjalistycznych czynności serwisowych, takich jak chociażby naprawa hamulców hydraulicznych. W tym wypadku cały układ wymaga właściwego odpowietrzenia, co może stanowić kłopot dla osoby bez odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Jakie jeszcze usługi realizuje specjalistyczny serwis rowerowy?

Rower jak nowy

Nierzadko jednoślad ulega różnego rodzaju uszkodzeniom. Mogą one dotyczyć m.in. kół – wykrzywione obręcze uniemożliwiają wygodną i bezpieczną jazdę, dlatego problem ten musi być jak najszybciej wyeliminowany. Sklep rowerowy 4Bike świadczący też kompleksowe usługi serwisowe wykonuje profesjonalne centrowanie kół, które przywraca im optymalne parametry. Co ciekawe, 4Bike oferuje swoim klientom usługę serwisu mobilnego. Specjaliści przyjadą w określone miejsce, dokonają wstępnej diagnozy technicznej i na jej podstawie sporządzą kosztorys, a następnie zabiorą rower do warsztatu, gdzie zajmą się jego naprawą. To niezwykle wygodne rozwiązanie doskonale sprawdzające się np. w przypadku osób zapracowanych czy rowerzystów, którzy nie są w stanie przetransportować uszkodzonego roweru do serwisu. W ramach świadczonych usług sklep 4Bike może nie tylko wykonać przegląd roweru, naprawić go czy wyregulować. Fachowcy mogą też zająć się złożeniem roweru pod indywidualne zamówienia z wybranych przez klienta podzespołów. Kompleksowa oferta obejmuje więc wiele elementów serwisowania jednośladu i warto z niej skorzystać.

Opracowanie:
Ruda Śląska, Jana Karskiego 10
tel. 790 804 790
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz