Materiał Partnera

Specjalistyczne sprężarki w ofercie firmy WAN

Specjalistyczne sprężarki w ofercie firmy WAN

Firma WAN to renomowany, polski producent wysokiej jakości sprężarek. Rozbudowana oferta zawiera też poszczególne elementy pneumatyki, dając możliwość efektywnej pracy konkretnych maszyn czy urządzeń wykorzystujących tego typu rozwiązania technologiczne. Konkretne sprężarki są jednak przystosowane do różnego rodzaju eksploatacji – jakie dokładnie modele znaleźć można w ofercie firmy WAN?

Sprężarka wysokiej jakości

Jedną z najczęściej wybieranych sprężarek produkowanych przez firmę WAN jest model śrubowy. Z powodzeniem wykorzystuje się je w różnych warunkach – są elementem zakładów działających w branży budowlanej, ale też spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, drzewnej czy maszynowej. Firma WAN w tym zakresie proponuje nowoczesne i wydajne urządzenia, które wyróżnia bezawaryjność. Warto zwrócić uwagę na zastosowany przez tego producenta sterownik mikroprocesorowy z dużym wyświetlaczem. Dzięki niemu parametry pracy pozostają prawidłowe, możliwa jest też współpraca z innymi komponentami instalacji.

Firma WAN proponuje swoim klientom wiele interesujących rozwiązań w zakresie sprężarek śrubowych, które oferowane są w trzech różnych wariantach. Sprężarki tego typu mogą być bowiem zarówno stacjonarne, jak i zabudowane na zbiornikach czy zmienoobrotowe. W przypadku ostatniego modelu warto zwrócić uwagę na obecność falownika. Oprócz sprężarek śrubowych firma WAN posiada też inne rodzaje tego typu urządzeń w ofercie – jakie dokładnie?

Wiele typów sprężarek

Klienci decydujący się na zakup sprężarki nierzadko pod uwagę biorą prostotę jej budowy oraz niezawodność, jaką oferują. Z tego względu wciąż popularne są produkowane przez firmę WAN sprężarki tłokowe. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe komponenty wdrożone właśnie przez tego producenta – to m.in. specjalistyczna pompa S1-P36, nad którą pracował zespół specjalistów. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta sprężarki tłokowe firmy WAN dostępne są w wielu wariantach – różnią się od siebie deklarowaną wydajnością, ale też pojemnością zbiornika czy wagą.

Interesującym rozwiązaniem są również sprężarki bezolejowe produkowane przez WAN. Bez problemu można je uruchomić nawet w trudnych warunkach. Bezpieczny i efektywny rozruch nie jest jednak jedyną zaletą tego typu sprężarek dostępnych w ofercie firmy WAN. Producent ten zapewnia bowiem wysoką wydajność oraz nawet kilkudziesięcioletni okres eksploatacji. Profesjonalna sprężarka bezolejowa WAN to urządzenie wyposażone w nowoczesny presostat ze zintegrowanym przekaźnikiem przeciążeniowym i zaworem dekompresyjnym. Zapewnia to pełną automatykę pracy i bezobsługową eksploatację.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz