Artykuł sponsorowany

Spawanie MIG/MAG i TIG – wybierz fachowców z Sk-Work

Spawanie MIG/MAG i TIG – wybierz fachowców z Sk-Work

Połączenie poszczególnych elementów konstrukcyjnych czy wielu innych materiałów można wykonać dzięki usługom spawania, które świadczą m.in. wykwalifikowani pracownicy z zagranicy. Firma Sk-Work Sławomir Klewek sp.k. oferuje usługi wyspecjalizowanych zespołów pracowników, którzy realizują prace spawalnicze, ślusarskie i monterskie. Jakie konkretnie metody wykorzystują fachowcy i kiedy spawanie jest niezbędne?

Nowoczesne metody spawania

Spawanie jest usługą, którą zrealizować można, stosując konkretne metody. Efektywne i stosowane przez renomowane firmy świadczące tego typu usługi jest spawanie MIG/MAG. To metoda łukowa, w której wykorzystuje się elektrodę topliwą w osłonie gazów lub ich mieszanek. Zastosowanie takiego rozwiązania technologicznego daje możliwość szybkiego zrealizowania usług spawalniczych oraz przeprowadzenie ich we wszystkich pozycjach. Szczególnie często wykorzystuje się spawanie MIG/MAG w przypadku łączenia niezbyt grubych elementów stalowych. Warto wspomnieć także o różnicy między spawaniem MIG a MAG – w tym wypadku polega ona na zastosowaniu innego gazu osłonowego.

Renomowane firmy świadczące usługi spawalnicze w zakładzie klienta lub we wskazanym przez niego miejscu są w stanie także zaproponować realizację usługi za pomocą metody TIG. Sk-Work Sławomir Klewek sp.k. zatrudnia specjalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą z najwyższą starannością, a efekty ich pracy wyróżnia bardzo wysoka jakość oraz czystość spoin. Przy spawaniu TIG nie wykorzystuje się żużlu, co wpływa na brak występowania ewentualnych zanieczyszczeń. Kiedy niezbędne jest wykonanie profesjonalnego spawania konkretną metodą?

Spawanie poszczególnych materiałów

W zależności od zastosowanego materiału zagraniczny specjalista z firmy Sk-Work Sławomir Klewek sp.k. dobiera odpowiednią metodę jego łączenia. W przypadku spawania MIG/MAG są to wspomniane już elementy stalowe cienkie lub o średniej grubości. Połączenie tego typu znajduje zatem zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, ale także wielu innych branżach, np. motoryzacji lub nawet medycynie. Łączenie metodą MIG/MAG niezbędne jest wtedy, gdy występuje konieczność zachowania sporej efektywności manualnego spawania. Warto zatem korzystać z usług zewnętrznych firm zrzeszających wykwalifikowanych fachowców z Ukrainy, Białorusi czy Indii. Zlecenia realizowane przez zagranicznych fachowców odznaczają się bardzo wysoką precyzją wykonania.

W przypadku łączenia konstrukcji ze stali wysokostopowych, stopów niklu, magnezu, tytanu, aluminium czy stali specjalnych świetnie sprawdzi się metoda TIG. Zastosowanie takiego typu spawania jest niezbędne w sytuacji, gdy dane elementy są narażone na działanie sporych sił mechanicznych. Doskonałą wytrzymałość w tym zakresie gwarantuje właśnie spawanie metodą TIG, które oferowane jest przez renomowane firmy świadczące takie usługi. Szeroko wykorzystuje się je w przemyśle energetycznym, ale także zbrojeniowym czy chemicznym.

Usługi świadczone przez wyspecjalizowanych pracowników

Działasz w branży przemysłowej? Potrzebujesz ekipy wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie spawania dowolną metodą? Postaw na współpracę z firmą Sk-Work Sławomir Klewek sp.k., która oferuje usługi fachowców z całego świata. Eksperci oferują usługi wykwalifikowanych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Przedsiębiorstwo świadczy usługi spawalnicze, ślusarskie, monterskie, a także realizuje zadania z zakresu obróbki mechanicznej metali. Ponadto Sk-Work może ci zagwarantować rzetelną współpracę w dziedzinie usług elektrycznych i elektromonterskich, czy też zapewnić wyspecjalizowany zespół, który podejmie się prac produkcyjnych. Szukasz rzetelnych fachowców? Postaw na usługi pracowników z Ukrainy, Filipin, Indii czy Uzbekistanu.

Opracowanie:
Siedlce, Sokołowska 56
tel. 734 449 591
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz