Artykuł sponsorowany

Spa dla samochodu w automyjni

Spa dla samochodu w automyjni

Spa dla samochodu obejmuje zabiegi pielęgnacyjne, odświeżające pojazd oraz m.in. woskowanie. Kosmetyki, regularne mycie i nowoczesne metody dają naprawdę rewelacyjne rezultaty. Warto korzystać z profesjonalnej myjni samochodowej, która oferuje najwyższej jakości usługi, przywracając nowy wygląd karoserii, podwoziu, progom, silnikowi, felgom oraz innym elementom.

Auto Detailing w automyjni samochodowej

Zabezpieczenie lakieru jest kwestią priorytetową, a wraz z upowszechnieniem produktów oraz możliwości, staje się czynnością kosmetyczną pozwalającą kompleksowo i regularnie dbać o nadwozie. Dzięki profesjonalnym usługom zadbamy o auto detailing, którego potrzebuje w danym momencie nasz samochód. Warto zdać sobie sprawę, że mycie pojazdu nie polega tylko na usuwaniu brudu z karoserii i zewnętrznych elementów jak: felgi, progi, szyby i lusterka, oraz lampy. To coś znacznie więcej. Czynność obejmuje również podwozie, silnik i wnętrze pojazdu. Często zapominamy o tych niewidocznych elementach. Pielęgnacja auta jest procesem, który powinniśmy przynajmniej raz na jakiś czas przeprowadzać. Warto wykonywać ją na odpowiednich stacjach takich jak trzystanowiskowa Automyjnia MM-CARS. Nowoczesne systemy, takie jak EHRLE, oferują cztery programy: spłukiwanie, mycie mikroproszkiem, ochronę gorącym nano-woskiem oraz nabłyszczanie bez plam i zacieków. Czyli wszystko, czego potrzeba dla zachowania nienagannego wyglądu pojazdu. Możemy wykonać czyszczenie auta wybranymi programami, a przy okazji skorzystać również z samoobsługowego pompowania kół.

Mycie silnika i podwozia

Zazwyczaj dbamy o auto powierzchownie. Jeśli jest konieczność, udajemy się na myjnię, aby umyć pojazd. Wnętrze auta też często pozostawia wiele do życzenia, ponieważ tłumaczymy się brakiem czasu. W rezultacie wdychamy cały brud, kurz, który zalega w tapicerce, dywanikach i na podłodze. Pomijamy też dbanie o podwozie i silnik. Tak się dzieje, ponieważ te elementy są niewidoczne. Odwiedzając myjnię automatyczną, warto skorzystać z opcji nabłyszczanie bez plam i zacieków. Jest to specjalny nowoczesny program pielęgnacji nadwozia wodą zmiękczoną i zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy, który gwarantuje efekt pozbawiony nieprzyjemnych śladów. Precyzyjnie dozowany nabłyszczacz z osuszaczem pozwala uzyskać zaskakujący połysk, a dodatkowo sprawia, że m.in. opad natychmiast spływa z karoserii. Możemy oczywiście sami wyczyścić auto, ale to wymaga poświęcenia dużo czasu i użycia odpowiednich środków.

Woskowanie samochodu

Wosk jest metodą ochrony lakieru samochodowego, który z biegiem czasu traci swój blask. Zapobiega też przed powstawaniem drobnych zarysowań. Jego nakładanie nie należy do zbyt skomplikowanych czynności. Nowoczesnym środkiem jest syntetyczny nano-wosk, który jest nanoszony ze zmiękczoną, gorącą wodą, na powierzchnię pojazdu, co gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie i spływanie wody z lakieru. Zabieg ten zapewnia doskonały wygląd karoserii i zapobiega powstawaniu drobnych uszkodzeń. Syntetyczny nano-wosk doskonale się sprawdza, ponieważ lakier nabiera głębszej barwy i niemal szklistego połysku, a przy tym jest zabezpieczony przed słońcem, deszczem, śniegiem oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, mogącymi pogorszyć jego kondycję i wygląd.

Opracowanie:
Tuchola, Czarna Droga 1A
tel. 662 740 883
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz