Artykuł sponsorowany

Solidne instalacje grzewcze – Instalatorstwo Sanitarne Wod Kan Gaz Co

Solidne instalacje grzewcze – Instalatorstwo Sanitarne Wod Kan Gaz Co

Podczas budowy domu jedną z kluczowych decyzji jest dobór systemu grzewczego. Instalacja gazowa, piece na paliwa stałe, systemy grzewcze olejowe to tylko niektóre propozycje na zachowanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury. Odpowiedni wybór urządzeń grzewczych to połowa sukcesu. Drugą stanowi profesjonalny montaż, a taki zapewnia między innymi firma Instalatorstwo Sanitarne Wod Kan Gaz Co z siedzibą w Niepołomicach.

Usługi instalacyjne dla wymagających klientów

Wykonująca instalacje związane z ogrzewaniem firma Instalatorstwo Sanitarne Wod Kan Gaz Co dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje z zakresu dostępnych na rynku rozwiązań grzewczych, dlatego wszystkie nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym fachowy i bezpieczny montaż kotłów kondensacyjnych, kotłów z otwartą komorą, podgrzewaczy elektrycznych oraz wielu innych urządzeń. Skorzystanie z naszej oferty daje pewność, że instalacja będzie działać sprawnie przez bardzo długie lata

– mów przedstawiciel firmy.

Zakres usług Instalatorstwo Sanitarne Wod Kan Gaz Co obejmuje także między innymi:

  • instalacje wodne i kanalizacyjne,

  • montaż podgrzewaczy gazowych,

  • przyłącza wodne,

  • przeglądy techniczne instalacji,

  • serwis kotłowni,

  • usługi hydrauliczne,

  • biały montaż,

  • serwis instalacji gazowej, hydraulicznej i kanalizacyjnej.

Instalacja gazowa – bezobsługowy system grzewczy

Instalacja gazowa to najczęściej wybierana forma ogrzewania domu. To bardzo czyste, a przede wszystkim praktycznie niewymagające żadnej obsługi rozwiązanie. Kocioł, który można zamontować np. w łazience, sam się zapala, jeżeli temperatura w domu będzie za niska. Urządzenie jest ciche, a przede wszystkim bezpieczne w eksploatacji. Dodatkowo nowoczesne urządzenia ładnie wyglądają, ale jeżeli jest taka potrzeba, można je zabudować. A jakiej wielkości piec wybrać? W tej kwestii należy skonsultować się ze specjalistami np. z firmy Instalatorstwo Sanitarne Wod Kan Gaz Co, mającymi duże doświadczenie w instalowaniu kotłów kondensacyjnych, a także ich serwisowaniu. Przede wszystkim jego moc musi odpowiadać rzeczywistemu zapotrzebowaniu na ciepło. Warto zdecydować się na kocioł dwufunkcyjny, który oprócz zasilania centralnego ogrzewania, ogrzeje również wodę.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz