Artykuł sponsorowany

Ślubny teledysk plenerowy

Ślubny teledysk plenerowy

Coraz częściej obok ślubnej sesji plenerowej pojawia się także wideo z tego wydarzenia. Znane są także przypadki, w których tego rodzaju produkcja całkowicie zastępowała zdjęcia i stanowiła jedyną pamiątkę z plenerowego spotkania. Taki film może przyjmować formę swoistego teledysku, prawdziwej uczty dla oka i ucha, gdzie formy audiowizualne sprzęgają się w jedną, naprawdę wyjątkową i idealnie chwytającą chwilę całość.

Fotograf i kamerzysta – standard współczesnego wesela

Do niedawna naturalnym krokiem każdej pary młodej było zatrudnienie fotografa. Obecnie coraz częściej pojawia się także kamerzysta dokumentujący na wideo wszystkie elementy ceremonii ślubnej – od mszy świętej przez wesele po sesję plenerową organizowaną zwykle w innym terminie. Dużą popularnością cieszą się aktualnie wideoreportaże z tej ostatniej przyjmujące formę teledysku ślubnego. Jeśli powierzymy jego realizację doświadczonemu kamerzyście, takiemu jak Mmfilms M. Makarowski, nie musimy obawiać się o to, że zaszkodzi nam aura pogodowa lub źle wybrane miejsce. Piękny teledysk z sesji plenerowej możemy bowiem zorganizować niezależnie od okoliczności. Stanowi on dodatkową pamiątkę ślubu, tym razem ujętą w mocno zdefiniowanej formie audiowizualnej, jaką jest teledysk. Wybrany utwór może być ulubionym pary młodej, jeszcze mocniej indywidualizując film i nadając mu bardzo osobisty wymiar. Jest także metodą na ukazanie fantazji, kreatywności i talentu pary młodej.

Dlaczego warto nakręcić teledysk ślubny w plenerze?

Teledysk z sesji plenerowej to ostatni krzyk mody ślubnej – wcześniej realizowane teledyski składały się z tych samych ujęć, z których montowana była relacja z mszy czy wesela. Obecnie produkcje tego rodzaju stanowią odrębne byty potrafiące nawet zastąpić tradycyjną sesję plenerową. Krótka, kilkuminutowa forma, w której para młoda przedstawiona jest w różnych okolicznościach, odgrywając czasem drobne scenki, sprawdza się znakomicie również jako odrębny twór, do którego będziemy chętnie wracać. Przejrzenie zdjęć z wesela czy obejrzenie relacji wideo wymaga wygospodarowania pewnej ilości wolnego czasu, natomiast wysłuchanie ulubionej piosenki to zaledwie kilka minut. Jeśli teledysk do niej stanowić będzie zapis pięknej sesji plenerowej, to znajome dźwięki jeszcze bardziej polepszą nam nastrój. Teledysk może pokazywać kreatywność pary młodej, jej zmysł estetyczny, a także fabularny – Internet obfituje w produkcje ukazujące nowożeńców w różnych, często dowcipnych scenkach okraszonych pasującą muzyką.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz