Artykuł sponsorowany

Skup złomu stalowego i innych metali w przedsiębiorstwie Mirostal

Skup złomu stalowego i innych metali w przedsiębiorstwie Mirostal

Tak często słyszymy o tym, że nasza planeta tonie w śmieciach. To prawda. W obecnych czasach generujemy tony odpadów, które zaśmiecają ziemię na której żyjemy. Również współczesny przemysł stoi przed poważnym wyzwaniem dotyczącym gospodarowania surowców. Do materiałów, które podlegają recyklingowi nie należą jedynie tworzywa sztuczne czy makulatura, ale też złom. Skup złomu prowadzi firma Mirostal.

Recykling złomu stalowego czyli jak to wygląda w praktyce

Składowanie materiałów stalowych powoduje duże zanieczyszczenie środowiska. Natomiast złomowanie stali pozwala zaoszczędzić zasoby naturalne, do których należy żelazo i węgiel oraz energię potrzebną do ich wytworzenia. Do złomu stalowego zalicza się między innymi:

  • ścinki blach;

  • konstrukcje z rozbiórek;

  • odpady amortyzacyjne.

Dzięki skupom przyjmującym złom stalowy zapobiega się gromadzeniu odpadów, które przeznaczone są do dalszego przetwarzania. Warto wspomnieć, że proces produkcyjny jest o wiele tańszy niż wydobycie z ziemi nowego surowca.

Co można oddać do skupu złomu Mirostal?

Stal to najpopularniejszy stop używany w przemyśle, a wytwarzane z niej przedmioty używamy na co dzień. Jeśli posiadasz niepotrzebne stalowe elementy oddaj je do skupu złomu Mirostal. Siedziba firmy mieści się w województwie wielkopolskim.

Na miejscu prowadzony jest skup ołowiu, skup złomu, skup stali kwasowej czy skup puszek aluminiowych. Oprócz tego zakład prowadzi złomowanie pojazdów. Wystawia niezbędne dokumenty do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji oraz przekazuję kartę odpadów. Dysponuje precyzyjnymi wagami elektronicznymi. Dzięki nim może dokładnie określić wagę towaru, który skupuje. Gwarantuje atrakcyjne ceny. Obsługuje firmy oraz klientów indywidualnych.

Recykling stali, aluminium, czy ołowiu przyczynia się do redukcji emisji szkodliwych substancji, do których należy dwutlenek węgla. Cena, jaką możesz uzyskać za sprzedaż odpadów, jest dość wysoka i z roku na rok rośnie. Najdroższe są metale nieżelazne takie jak miedź.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz