Materiał Partnera

Sklep Zielarski S.C. – naturalne produkty dla zdrowia i urody

Sklep Zielarski S.C. – naturalne produkty dla zdrowia i urody

Od ponad dwudziestu pięciu lat Sklep Zielarski S.C. zajmuje się sprzedażą naturalnych środków leczniczych oraz propagowaniem zdrowego stylu życia. Wiedza i doświadczenie pozwalają firmie nie tylko dostarczyć wysokiej jakości produktów, ale również udzielić klientom cennych rad w zakresie ziołolecznictwa i fitoterapii. Nieustannie wzbogacana oferta sklepu pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni preparat.

Z dbałością o jakość

Produkty oferowane przez Sklep Zielarski S.C. pochodzą z natury – w ich zawartości nie ma składników syntetycznych. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo, a jego gwarancją jest certyfikat Dobrych Praktyk Wytwarzania. Dzięki niemu klienci mogą mieć pewność, że każdy etap produkcji spełnia wszelkie normy, a nad tym, by produkt końcowy był całkowicie bezpieczny do spożycia, czuwa dodatkowo dział kontroli jakości. Dzięki jego rzetelności nie ma mowy o żadnych błędach.

Pracownicy to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści – najlepsi w swojej branży. Są oni bezpośrednio zaangażowani w opracowywanie produktów zawierających żywe kultury bakterii tak korzystne dla naszego organizmu.

Sklep Zielarski S.C. licencjonowanym, oficjalnym dystrybutorem producenta suplementów, witamin i minerałów NOW. W sklepie znajdują się więc wyłącznie oryginalne, sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych preparaty. Prowadzony przez firmę sklep z suplementami NowFoods oferuje także w sprzedaży produkty innych producentów – wszystkie najwyższej jakości.

Produkty zdrowotne

W bogatej ofercie Sklepu Zielarskiego S.C. znajdują się liczne preparaty lecznicze. Od podstawowych w postaci witamin oraz minerałów po specjalistyczne suplementy dla sportowców.

Produkty naturalne stanowią najlepszą formę ochrony organizmu przed chorobami. Wszystkim doskonale znane jest działanie witaminy C w zakresie wzmocnienia odporności i walki z przeziębieniem. Istnieje jednak wiele innych zagrożeń, przed którymi powinniśmy zabezpieczyć organizm.

Dostępne są w sprzedaży liczne antyoksydanty. Zwalczają one wolne rodniki, które niszcząc komórki organizmu, przyspieszają procesy starzenia i mogą powodować nowotwory. Ruszczyk kolczasty, olej z wiesiołka, czarny czosnek japoński, nasiona czarnego kminu – to tylko nieliczne suplementy na serce i układ krążenia, jakie Sklep Zielarski S.C. oferuje swoim klientom.

Popularne są również suplementy na pamięć, które poprawiają kondycję umysłową i wspomagają koncentrację. W tej kategorii znajdują się lecytyna, soplówka jeżowata i wiele innych.

Produkty dla urody

Produkty naturalne znajdują też zastosowanie w pielęgnacji. Sklep Zielarski S.C. ma szeroki wybór kosmetyków zdrowotnych, a wśród nich oleje owocowe – z awokado oraz morelowy. Ten pierwszy uelastycznia i nawilża skórę, ten drugi poprawi kondycję suchych, łamliwych włosów. Skoncentrowana witamina E w postaci kremu pomoże w przypadku łuszczącej się skóry, a także zmniejszy plamy starcze i blizny.

Sklep Zielarski S.C. oferuje ponadto liczne olejki eteryczne, herbaty ziołowe, suplementy wspomagające odchudzanie.

Opracowanie:
Szczecin, Bolesława Śmiałego 23
tel. 91 484 04 46
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz