Artykuł sponsorowany

Sesja zdjęciowa na prezent – czy to dobry pomysł?

Sesja zdjęciowa na prezent – czy to dobry pomysł?

Wydawać by się mogło, że sesja zdjęciowa musi być powiązana z jakimś większym wydarzeniem w życiu – fotograf na ślub to oczywistość, a i coraz częściej zdarzają się sesje ciążowe czy narzeczeńskie. Jednak wcale nie trzeba czekać na przełomowy moment w życiu, aby zafundować sobie, bądź najbliższym wizytę w studio fotograficznym.

Po co robić sesje zdjęciowe?

Fotografia zatrzymuje czas – za kilka lat będzie można spojrzeć na siebie sprzed x lat i pomyśleć o wszystkim, co się działo w tamtym momencie, o tym ile się zmieniło przez ten czas. Uwiecznienie na zdjęciach siebie czy też ukochanych osób to zachowanie ich nie tylko w pamięci, a w trudnych chwilach zawsze można spojrzeć na kolorowy kadr pełen uśmiechniętych twarzy, aby dodać sobie otuchy.

Większość ludzi nie przepada za obiektywem aparatu, a pozowanie sprawia, że automatycznie dostają szczękościsku i zimnych potów. Jednak nie powinno to nikogo powstrzymywać przed sprawieniem sobie samemu portretu czy całej sesji zdjęciowe – w końcu życie jest krótkie, więc dlaczego odmawiać sobie odrobiny szaleństwa i przyjemności. Pamiętaj, nie trzeba być profesjonalnym modelem, aby stanąć przed fotografem! W studio Foto Expert fachowcy zadbają o piękne zdjęcia, ale i o dobre samopoczucie podczas sesji.

Ponadto sesja zdjęciowa to zwyczajnie ciekawe doświadczenie, które może ukazać inne oblicze skryte pod codzienną maską lub uwolnić nieznane dotąd pokłady pewności siebie. Oko dobrego fotografa patrzy na nas zupełnie inaczej, niż my sami to robimy – sprawdza, z której strony najlepiej się prezentujemy, widzi wyjątkowe cechy w twarzy, a także wyłapuje momenty szczerego śmiechu. Może się okazać, że ze zdjęć patrzy na nas zupełnie inna osoba, niż ta, za którą siebie sami mieliśmy!

Sesja zdjęciowa na prezent – dla każdego coś się znajdzie!

Studia fotograficzne mają w swojej ofercie bardzo różnorodne sesje zdjęciowe, więc bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie lub dla ulubionej osoby, którą chce obdarować voucherem u fotografa. Panie ucieszą się z pewnością z sesji kobiecej, która ma na celu wyciągniecie piękna, które na co dzień może się gdzieś chować w natłoku codziennych obowiązków. Sesja zdjęciowa dla pań pozwoli im skupić się przez te parę godzin tylko na sobie, w ładnych ubraniach, które lubi i z naturalnym makijażem – bezcenne doświadczenie!

Bardzo popularne są również sesje ciążowe, które uwiecznią najpiękniejszy czas w życiu każdej kobiety marzącej o macierzyństwie i własnej rodzinie. Zazwyczaj tego typu zdjęcia odbywają się w plenerze, a modelka ma na sobie powłóczyste suknie, które będą delikatnie powiewały na wietrze. Każda taka sesja zdjęciowa może przerodzić się w sesję rodzinną, choć potomek jest jeszcze nie do końca świadomy. Następnym krokiem będzie oczywiście sesja noworodkowa – te małe stópki muszą zostać uwiecznione na kliszy!

Dużą popularnością cieszy się również sesja zdjęciowa dla par – czy to narzeczeńska, czy w konkubinacie, nieistotne. Liczy się prawdziwe uczucie oraz ładne plenery, które sprawią, że zdjęcia będą magiczne i klimatyczne. Ubierając się na sesję dla par warto zdecydować się na jakiś motyw przewodni, który łączy partnerów, a także zrezygnować z krzykliwych wzorów na ubraniach. Jeżeli Bara posiada czworonożnego pupila to również można go zaprosić na wspólną sesję lub…zorganizować sesję dla psa. Jak widać, studio fotograficzne Foto Expert z Krakowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz