Materiał Partnera

Serwitech – serwis, wynajem i sprzedaż wózków widłowych

Serwitech – serwis, wynajem i sprzedaż wózków widłowych

Wózki widłowe powszechne są w wielu gałęziach przemysłu, ich użycie częste a umiejętność kierowania nimi przez pracodawców bardzo ceniona. Jest to jednak profesjonalny sprzęt, który wymaga ręki fachowca. Takimi są specjaliści z firmy Serwitech, którzy od lat związani są branżą techniki magazynowej. Ich bogate doświadczenie widoczne jest w jakości prowadzonych usług.

Zakres działalności

Zakres działalności firmy Serwitech podzielić można na trzy sfery, które obejmują profesjonalny serwis wózków widłowych, wynajem wózków widłowych oraz sprzedaż NOWYCH i używanych wózków widłowych, części zamiennych, osprzętu i baterii trakcyjnych.

W ramach serwisu pracownicy firmy Serwitech zajmują się przygotowaniem pod UDT, czyli sporządzeniem dokumentacji wymaganej do rejestracji wózków w Urzędzie Dozoru Technicznego, samą ich rejestracją, konserwacją i remontem, a także przeglądem technicznym wózków już mających uprawnienia UDT.

Obsługa full service oferowana przez Serwitech opiera się na stałej współpracy z klientem. Stała, miesięczna opłata zapewnia mu pokrycie kosztów dojazdu serwisanta na miejsce, regularne raporty z eksploatacji maszyn, zastępczy wózek widłowy na wypadek przedłużającej się awarii, regularne przeglądy oraz naprawę wózków widłowych. Prowadzona na podobnych zasadach obsługa długoterminowa obejmuje także wymianę oleju oraz odbiór i utylizację zużytych płynów eksploatacyjnych.

Serwitech prowadzi również serwis na żądanie. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej, obejmującej regiony: kalisko-ostrowski, leszczyński, poznański, warmińsko-mazurski, górnośląski, małopolski i trójmiejski, pracownicy są w stanie dotrzeć do klienta w ciągu czterech godzin od zgłoszenia awarii. Dobrze wyposażone samochody firmy Serwitech pozwalają na wykonanie większość napraw na miejscu. Uzupełnieniem tej sfery działalności firmy Serwitech jest kompleksowy serwis baterii trakcyjnych i prostowników.

Firma Serwitech prowadzi sprzedaż wózków widłowych nowych i używanych oraz innych wózków magazynowych pochodzących od znanych i cenionych producentów oraz szerokiej gamy osprzętu do wózków widłowych. Oferowane maszyny posiadają aktualną dokumentację.

Rozwiązaniem atrakcyjnym dla klientów korzystających z wózków widłowych jedynie sezonowo jest prowadzony przez Serwitech wynajem wózków widłowych. Okres wynajmu jest dopasowany do potrzeb klienta i może trwać od kilku dni do nawet kilku lat.

Prowadzimy również krótko-terminowy wynajem wózków widłowych dużych udźwigów od 5000 kg do 10000 kg łącznie z dostawą i operatorem często nasi klienci korzystają z tych rozwiązań przy przebudowie hal produkcyjnych lub przy dostawie nowych maszyn i urządzeń.

Doświadczenie i profesjonalizm

Firma Serwitech działa na polskim rynku od lat i długo cieszy się zaufaniem swoich klientów. Jej pracownicy zdobyli wiedzę oraz doświadczenie w autoryzowanych serwisach.  Priorytetem firmy Serwitech jest zadowolenie klienta, a jej działanie cechuje profesjonalizm. Dzięki elastyczności i dużemu zasięgowi, serwis jest w stanie sprostać wszystkim postawionym przed nim zadaniom.

Opracowanie:
Bączylas 20
tel. 607 172 644
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz