Materiał Partnera

Serwis wózków widłowych – jakie usługi świadczy?

Serwis wózków widłowych – jakie usługi świadczy?

Serwis wózków widłowych to miejsce, w którym zasadniczo możemy naprawić swoje wózki widłowe. Jakie dokładniej działania wchodzą w możliwy zakres takiej naprawy? Czy w serwisie wózków widłowych możemy spodziewać się jeszcze innych usług? Jaki serwis wózków widłowych jest najlepszy?

1) wymiana opon wózków widłowych

Przede wszystkim warto zacząć od bardzo podstawowej usługi, jaka jest wykonywana w wózkach widłowych. Otóż jest to wymiana opon. Trzeba niestety wziąć pod uwagę, że opony w wózkach widłowych są bardzo szybko eksploatowanym elementem i dość często trzeba je wymieniać.

Warto także pamiętać oczywiście, że brak właściwej jakości ogumienia wózka, może zadecydować o jego niedopuszczeniu do pracy. Dlatego o opony w tych maszynach naprawdę trzeba bardzo dbać.

2) wymiana akumulatorów wózków widłowych

Kolejną rzeczą, która dość często się psuje w różnego rodzaju wózkach widłowych, jest oczywiście akumulator. Co i dlaczego jest tutaj istotne? Otóż akumulatory raz naładowane, zapewniają ciągłość pracy wózka przez kilkanaście godzin. Jeśli akumulator słabnie, psuje się albo jest po prostu kiepskiej jakości, to trzeba będzie go częściej ładować, co od razu spowoduje oczywiście problemy z koniecznością przerwania pracy itp. Podsumowując, czasem konieczna jest wymiana akumulatora wózkach widłowych. Warto także podkreślić, że dobry serwis oferuje również taką usługę jak regeneracja akumulatora. Powinien on posiadać także bogaty asortyment akumulatorów różnych firm i różnego rodzaju – podobnie zresztą jak wspomnianych wcześniej opon.

3) dokładny przegląd i części zamienne

Oczywiście każdy serwis wózków widłowych będzie także oferował dokładny przegląd urządzenia tak, aby określić jego stan techniczny oraz to, czy przypadkiem jeszcze coś innego nie nadaje się do naprawy. Dobry serwis musi także posiadać części zamienne wielu różnych firm…

Sprzedaż wózków widłowych

Warto zaznaczyć, że niektóre serwisy połączone są od razu ze sprzedażą wózków widłowych. Jest to bardzo praktyczne i ciekawe rozwiązanie.

Wynajem wózków widłowych

Czasem także serwis wózków widłowych oferuje również wynajem tegoż urządzenia. Jest to szczególnie korzystna opcja dla osób, które nie potrzebują wózków na stałe a jedynie do okresowych prac.

Najlepszy serwis wózków widłowych

Jednymi z najlepszych ocen może się pochwalić na pewno firma Ansal Bis  oferująca serwis, wynajem oraz sprzedaż wózków widłowych. Firma może pochwalić się sporym doświadczeniem oraz bardzo bogatym asortymentem. Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług.

Opracowanie:
Andrychów, Stefana Batorego 11
tel. 33 875 10 88
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz