Materiał Partnera

Serwis, sprzedaż i dzierżawa urządzeń biurowych

Serwis, sprzedaż i dzierżawa urządzeń biurowych
Nowoczesne czasy wymagają nowoczesnych rozwiązań. Szczególnie  jeżeli chodzi o handel i sprzedaż bezpośrednią. Współczesne biura wyposażone są w szereg urządzeń, umożliwiających o wiele wydajniejszą i łatwiejszą pracę. Korzystają również na tym klienci, którzy dzięki szybkiej obsłudze nie muszą spędzać czasu w kolejkach. Wyposażenie biura nie zawsze musi wiązać się jednak z zakupem urządzeń. Istnieje jeszcze opcja dzierżawy. A co gdy dojdzie do awarii?

Urządzenia biurowe – zakup, czy dzierżawa?

Na pytanie to nie da się odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Zwolenników będzie dokładnie tylu, ile będzie teorii. Niemniej jednak każde z rozwiązań niesie ze sobą wiele korzyści, o czym doskonale wiedzą specjaliści z firmy GED, którzy aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, są w stanie zagwarantować i jedno, i drugie rozwiązanie. Opcja dzierżawy polecana jest przede wszystkim tym, którzy swoją działalność gospodarczą dopiero rozpoczynają. To doskonała okazja, żeby zminimalizować koszty związane z utrzymaniem biura.

Okres dzierżawy dopasowywany jest do indywidualnych oczekiwań klienta. Bardzo pomocny może okazać się również fakt, że wszystkie urządzenia w okresie dzierżawy objęte są profesjonalnym serwisem. Dlatego nie trzeba przejmować się ewentualną awarią. W momencie, gdy przedsiębiorstwo stanie już na nogi, pracownicy firmy GED, są w stanie przygotować niezwykle atrakcyjne warunki zakupu nowych drukarek, kserokopiarek, czy urządzeń wielofunkcyjnych takich producentów jak Sharp. Co jeszcze oferują specjaliści?

Dopasowanie sprzętu do profilu działalności firmy

Wybór sprzętu biurowego tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się zadaniem prostym. Pod uwagę trzeba wziąć wiele zależnych od siebie czynników. Firma GED jest w stanie zaproponować swoim klientom rozwiązania najnowocześniejsze. Mowa tu o drukarkach bezprzewodowych, które z łatwością można połączyć za pośrednictwem sieci LAN lub sparować z urządzeniami mobilnymi. Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć także wydajne kserokopiarki, dzięki którym można powielać poszczególne dokumenty.

Oferta firmy GED to również łatwy dostęp do projektorów i powiązanych z nimi akcesoriów, a co za tym idzie, możliwości przeprowadzenia efektywnego szkolenia lub stworzenia niezwykle atrakcyjnej prezentacji. Wszystkie urządzenia proponowane przez firmę GED to przede wszystkim produkty oryginalne, charakteryzujące się łatwością obsługi, wytrzymałością oraz intuicyjnością. Wszystkie są również opatrzone stosowną gwarancją udzielaną przez producenta.
Opracowanie:
Gdańsk, Czarny Dwór 4a lok. 93
tel. 58 553 79 79
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz