Materiał Partnera

Serwis odzieży roboczej i ochronnej

Serwis odzieży roboczej i ochronnej

Prowadząc przedsiębiorstwo usługowe musimy zaopatrzyć naszych pracowników w odzież roboczą oraz różnego rodzaju odzież ochronną BHP. Co więcej, tego typu ubrania dość szybko się zużywają i potrzebują regularnego odświeżania. Dlatego też warto poszukać stałego dostawcy tego typu produktów, który zadba o wyposażenie naszych pracowników.

Odzież robocza, ochronna oraz wszelkiego typu materiały stanowiące środki ochrony indywidualnej BHP to elementy, które muszą pozostawać na wyposażeniu każdej firmy produkcyjno – usługowej. Tego typu materiały wymagają regularnego odświeżania oraz wymiany, dlatego też warto skorzystać z oferty firm oferujących stały serwis w tym zakresie. Jedną z nich jest firma Pakt z Wałbrzycha.

Kompleksowe wyposażenie

Firma Pak jest wyspecjalizowanym i fachowym dostawcą wszelkiej maści odzieży ochronnej, roboczej oraz środków ochrony indywidualnej BHP. Firma oferuje szeroki wybór nie tylko odzieży ochronnej i roboczej ale również odzieży reklamowej, obuwia ochronnego i roboczego, rękawic ochronnych, szaf BHP i ubraniowych oraz różnego rodzaju hafty i nadruki. W swojej ofercie firma Pakt posiada również wysokiej jakości produkty i elementy służące do ochrony głowy, oczu, słuchu i dróg oddechowych, a także produkty ochronne dla spawaczy i osób pracujących na wysokościach.

Szyte na miarę…

Oprócz szerokiej oferty odzieży roboczej i ochronnej, firma Pakt oferuje również usługi reperowania, prania, sterylizacji, prasowania i wymiany brudnej i zniszczonej odzieży roboczej. Co ciekawe możliwe jest również zamówienie ubrań uszytych specjalnie na wymiar pracowników. Pakt oferuje stałą opiekę przedstawiciela handlowego, co z pewnością ułatwia tego typu czynności i jednocześnie zdejmuje z klienta ten często zaniedbywany obowiązek.

Opracowanie:
Wałbrzych, Beethovena 25
tel. 74 842 35 36
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz