Materiał Partnera

Servicoder – domofony, alarmy, monitoring – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Servicoder – domofony, alarmy, monitoring – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Firma Servicoder działa w Krakowie i od 1991 roku zajmuje się sprzedażą i montażem zaawansowanych systemów alarmowych, monitoringu oraz domofonów. Usługi świadczy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i skorzystaj z szerokiej oferty nowoczesnych rozwiązań proponowanych przez Servicoder.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo

Firma Servicoder z Krakowa zapewnia swoim klientom sprzedaż i profesjonalny montaż nowoczesnych systemów alarmowych, systemów monitorujących, kontroli dostępu oraz domofonów. Pracownicy firmy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu oferują również fachowe doradztwo w kwestii doboru optymalnych rozwiązań do potrzeb danego obiektu i wymagań klientów. Urządzenia oferowane przez firmę Serevicoder nadają się do użytkowania zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i obiektach użytku publicznego, biurach, halach przemysłowych, lokalach gastronomicznych i handlowych oraz wielu innych.

Kompleksowa opieka nad instalacją

Decydując się na usługi firmy Servicoder, zyskujemy nie tylko profesjonalnie zamontowane urządzenia wysokiej jakości, ale także gwarancję kompleksowej opieki nad instalacją. Firma ma bowiem w swojej ofercie usługi serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Mamy więc pewność, że w przypadku awarii systemu otrzymamy błyskawiczną pomoc. Servicoder świadczy usługi z zakresu naprawy, modernizacji i rozbudowy systemów oraz wymienia uszkodzone lub zużyte części.

Firma bazuje na wysokiej jakości urządzeniach. Wykorzystuje m.in. sprzęt tak renomowanych marek, jak Satel, Roger, BCS czy Dahua. Urządzenia te charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i wieloletnią bezawaryjną pracą.

30-letnie doświadczenie w branży

Firma Servicoder może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych. Jej pracownicy są wykwalifikowani i regularnie biorą udział w szkoleniach. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu instalowanie systemów przebiega sprawnie i w pełni profesjonalnie. Servicoder gwarantuje terminowość oraz atrakcyjne ceny swoich usług.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz