Materiał Partnera

Ściany ledowe jako element ekspozycyjny

Ściany ledowe jako element ekspozycyjny

Ściany LEDowe stanowią świetne tło ekspozycyjne produktów i usług podczas organizowanych wystaw i targów branżowych. Większość nowoczesnych firm wie, że zwrócenie uwagi klienta jest najważniejsze. Pozwala nie tylko zainteresować, ale też wykreować pozytywny wizerunek marki, a niejednokrotnie nawiązać też długoterminową współpracę biznesową. Planując stoisko ekspozycyjne, warto więc pamiętać o jego atrakcyjnym oświetleniu.

Jak zaplanować stoisko ekspozycyjne?

Organizacja stoiska ekspozycyjnego nie jest łatwa. Wręcz przeciwnie – aby osiągnąć zadowalający efekt należy włożyć w to dużo pracy. Najważniejsze jest zadbanie o merytoryczną zawartość wystawy, ale też marketingową, która pozwoli skutecznie zaprezentować przedsiębiorstwo. W tym drugim wypadku cenna okazuje się wiedza
z zakresu reklamy, ale też dostęp do oferty firm oferujących meble eventowe i inne niezbędne sprzęty ułatwiające zorganizowanie całości.

W ofercie wielu firm ze wspomnianej branży znajduje się szeroki wybór akcesoriów oraz mebli na targi, wśród których znajdują się także ściany LEDowe. Warto podkreślić, że chcąc uzyskać spójną kompozycję, warto dokładnie zaprojektować każdy fragment przestrzeni. Dopiero mając gotowy projekt, należy rozpocząć dopasowywanie mebli i pozostałych elementów.

Z uwagi na fakt, iż tego rodzaju elementy wyposażenia nie są często używane, warto zdecydować się na ich wynajęcie, a nie zakup. Wykorzystywanie ich raz czy dwa razy w roku i wydanie kilkudziesięciu tysięcy złotych nie jest opłacalne, chyba, że miałyby one w późniejszym czasie pełnić inne funkcje.

Oświetlenie ekspozycyjne

Istotnym elementem każdego stoiska ekspozycyjnego jest oświetlenie. Pozwala ono dowolnie wykreować przestrzeń i zaakcentować najważniejsze elementy. Co więcej, nie tylko barwa światła może pełnić funkcję dekoracyjną, ale też sama jego oprawa. Ścianę LEDową można stworzyć przy wykorzystaniu lamp sufitowych i ściennych, które wprowadzą do wnętrza wyjątkowy klimat i stylistykę. Możliwość ich wypożyczenia oferuje m.in. wypożyczalnia MebloStrefa z Poznania. Bogaty wybór lamp bazujących na niezawodnej i oszczędnej technologii LED sprawia, że rozwiązanie to cieszy się ogromną popularnością. Poza ścianą LEDową można pomyśleć o kostkach LEDowych, reflektorach, podświetlanych ladach i oczywiście niezbędnym osprzęcie.

Jak widać, stworzenie atrakcyjnego stoiska ekspozycyjnego w dzisiejszych czasach nie jest trudne, aczkolwiek wymaga odpowiedniego nakładu finansowego i niezawodnego pomysłu. Wszystko to jednak może się szybko zwrócić w postaci zwiększenia rozpoznawalności marki i większego zainteresowania klientów.

 

 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz