Materiał Partnera

Salon optyczny O jak Optyk – wybierz oprawki i pokochaj swoje okulary

Salon optyczny O jak Optyk – wybierz oprawki i pokochaj swoje okulary

Coraz więcej osób boryka się z wadami wzroku. To natomiast sprawia, że koniecznością stają się okulary korekcyjne. Niezależnie od tego, czy będziesz nosił je cały czas, czy jedynie kilka godzin w pracy, okulary powinny być przede wszystkim praktyczne. Ale nie mniej ważna jest ich estetyka. Dlatego dobranie odpowiednich oprawek, które spełnią Twoje wymagania, to duże wyzwanie. Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do salonu optycznego O jak Optyk.

Oprawki na miarę Twoich potrzeb

Co prawda okulary korekcyjne mają przede wszystkim poprawić jakość widzenia, ale równie ważny jest ich wygląd. Jeśli oprawki nie będą Ci się podobać, będziesz czuł się źle i nieswojo. Na to nie możesz sobie pozwolić, biorąc pod uwagę fakt, że okulary staną się integralnym elementem Twojej twarzy i całego wyglądu. A więc jak wybrać odpowiednie oprawki? Co wziąć pod uwagę? Odwiedzając profesjonalny salon optyczny, taki jak znajdujący się w Łodzi O jak Optyk, możesz liczyć na fachowe doradztwo pracowników. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale wiedzą, na co zwracać uwagę. Najważniejszą kwestią jest określenie kształtu twarzy, lecz znaczenie ma również kolor karnacji oraz włosów.

Ale chociaż wygląd oprawek jest bardzo istotny, nie można zapomnieć o komforcie i wygodzie ich noszenia. W końcu okulary staną się Twoim nieodłącznym towarzyszem w ciągu całego dnia. Dlatego z praktycznego punktu widzenia musisz dobrać okulary tak, aby nie zsuwały się z nosa, ani nie uciskały głowy. W O jak Optyk znajdziesz bogaty wybór oprawek o różnych kształtach, zdobieniach i kolorach dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Okulary specjalistyczne

Oprócz standardowych oprawek na co dzień, salon O jak Optyk dla klientów o większych wymaganiach proponuje też okulary specjalistyczne. Są to oprawki o specjalnej konstrukcji i dodatkowo wzmocnione. W ofercie znajdują się modele o niestandardowych kształtach przeznaczone dla sportowców, a także okulary spełniające standardy BHP. Te ostatnie skierowane są do osób z wadami wzroku, które wykonują prace wymagające ochrony oczu.

Profesjonalne badanie wzroku

Oczywiście same oprawki to nie wszystko. W przypadku okularów korekcyjnych podstawą są odpowiednio dobrane szkła. A aby je dobrać, konieczne jest fachowe badanie. To również możesz wykonać w salonie optycznym O jak Optyk. Oprócz skorzystania z pomocy optyka, możesz zgłosić się też na wizytę do okulisty. W gabinecie lekarz wykona dokładne badanie za pomocą specjalistycznych narzędzi i maszyn, a następnie dobierze najlepsze dla Twojej wady szkła.  Ich wykonanie także możesz zlecić w salonie, gdzie dostępna jest pracowania szkieł progresywnych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz