Materiał Partnera

Rusztowania fasadowe Plettac – uniwersalne rozwiązanie dla branży budowlanej

Rusztowania fasadowe Plettac – uniwersalne rozwiązanie dla branży budowlanej

Rusztowania fasadowe Plettac zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Wszystko przez ogrom zalet, jakimi wyróżniają się konstrukcje tego typu. Rusztowania elewacyjne Plettac pod wieloma względami przewyższają bowiem powszechnie stosowane rusztowania warszawskie. Są one dużo łatwiejsze w montażu, cechują się też większą stabilnością i wytrzymałością. Dlaczego warto zdecydować się na zakup bądź wynajem rusztowań fasadowych Plettac?

Zastosowanie rusztowań elewacyjnych Plettac

Rusztowania fasadowe Plettac charakteryzują się dużą uniwersalnością. Do montażu tego typu konstrukcji nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, drogich narzędzi, ani nawet wieloletniego doświadczenia. Z postawieniem rusztowania poradzi sobie nawet jedna osoba. Jak podkreśla specjalista z firmy PW Stillas Rusztowania, która zajmuje się wynajmem rusztowań różnego typu-  konstrukcje Plettac mogą zostać rozstawione na każdym rodzaju podłoża. Wyposażone są one w regulowane stopy podporowe ramy, które umożliwiają takie rozwiązanie. Rusztowania elewacyjne Plettac można postawić także w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu z łatwością pokrywa ono wybrany budynek, nawet taki o nieregularnych kształtach. Rusztowania fasadowe Plettac umożliwiają przeprowadzenie rozmaitych prac budowlanych –zaczynając od tynkowania i  malowania ścian na ich termoizolacji kończąc. Należy też podkreślić, że konstrukcja charakteryzuje się ponadprzeciętną stabilnością, dzięki czemu zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracującym na niej robotnikom.

Zalety rusztowań elewacyjnych Plettac

Jak już wspomniano- rusztowania elewacyjne Plettac wyróżniają się łatwością montażu, stabilnością i uniwersalnością, jednak to nie wszystkie ich zalety. Na uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów konstrukcji, dzięki czemu rusztowanie służyć będzie bezawaryjnie przez całe lata. Dzięki cynkowaniu ogniowemu części łączne nie ulegają korozji, a impregnacja elementów drewnianych zabezpiecza je przed działaniem wilgoci i wysokiej temperatury. Zastosowanie rusztowania elewacyjnego Plettac pozwala zmniejszyć koszty usługi związanej z wykonaniem konkretnych prac budowlanych. Taka konstrukcja po demontażu nie sprawia też żadnych problemów podczas transportu i jest łatwa w przechowywaniu. Wysokie bezpieczeństwo użytkowania rusztowań Plettac związane jest – między innymi- z zastosowaniem podestów, które chronią użytkownika przed wypadnięciem.

Opracowanie:
Mosina, Pożegowska 9 lok. 18
tel. 602 511 424
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz