Materiał Partnera

Rozwój firmy dzięki nowoczesnym szkoleniom

Rozwój firmy dzięki nowoczesnym szkoleniom

Dbanie o przedsiębiorstwo to szereg niezbędnych do wykonania czynności, dzięki którym firma będzie zyskiwała nowych klientów i utrzymywała zdobytych już wcześniej partnerów. Stale zmieniający się rynek to trudne pole do prowadzenia działalności, dlatego warto podążać za najnowszymi metodami wspierającymi rozwój firmy – doskonałym rozwiązaniem są szkolenia organizowane przez Turliński Management. Jaki konkretnie zakres obejmują?

Wysoka sprzedaż

Firmy oferujące swoje produkty klientom nastawione są na dobre wyniki sprzedażowe. Niekiedy jednak trudno je osiągnąć bez odpowiedniej wiedzy oraz zastosowania właściwych technik. Dzięki doświadczeniu doradców z grupy Turliński Management, przeprowadzane przez nich szkolenia sprzedażowe dają możliwość wdrożenia innowacyjnych, niezwykle skutecznych metod wpływu na klienta. Nawiązanie doskonałych relacji i efektywna promocja produktów czy usług pozwala na polepszenie wyników sprzedaży i zwiększenie jej obszaru. Warto wiedzieć, że szkolenia organizowane przez Turliński Management dotyczą wielu branż i są do nich odpowiednio dopasowane. Dzięki temu każdy uczestnik wypracowuje m.in. katalog pytań badających potrzeby jawne i ukryte klientów organizacji oraz prawidłowe użycie tzw. języka korzyści w sytuacjach handlowych. Specjaliści z Turliński Management uczą także jak zneutralizować występujące w przypadku trudnych klientów najczęstsze zastrzeżenia, obiekcje i reklamacje. Kluczowy okazuje się kontakt z partnerem biznesowym i zastosowanie właściwych technik wpływu na niego.

Efektywne zarządzanie

W prowadzeniu projektów biznesowych niezwykle istotne jest zarządzanie nimi. Warto więc poszerzyć wiedzę na ten temat, wybierając specjalistyczne szkolenie dla firm oferowane przez doradców z Turliński Management. Praktyka zarządzania projektami w organizacji to realizowanie wielu zadań, do których zalicza się m.in. samodzielne opracowanie dokumentacji indywidualnych koncepcji. Są one następnie realizowane w ramach pełnionych w firmie obowiązków, dzięki czemu szkolenie nie jest jedynie teoretycznym przygotowaniem. Turliński Management udostępnia uczestnikom nowoczesne, renomowane wzory projektowe, takie jak np. Business Case, Project Initiation Document czy Post Implementation Document, dzięki czemu całe szkolenie przeprowadzone jest w pełni profesjonalnie i na podstawie właściwych materiałów. Dzięki grupie Turliński Management można też wdrożyć w firmie szkolenie z zakresu treningu efektywności interpersonalnej. Po takim kursie uczestnicy są w stanie rozpoznać poszczególne typy osobowości i zastosować właściwe techniki w budowaniu relacji z konkretnym klientem.

Opracowanie:
Kwirynów, Jaśminowa 1A
tel. 668 552 167
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz