Materiał Partnera

Różnego rodzaju elementy metalowe wykonane na zamówienie

Różnego rodzaju elementy metalowe wykonane na zamówienie

Stworzenie niepowtarzalnych elementów konstrukcyjnych na zamówienie to spora wygoda dla inwestora, który może tym samym dopasować poszczególne wyroby do indywidualnej koncepcji. Firmy zajmujące się profesjonalną produkcją wyrobów stalowych i nie tylko są w stanie wykonać metalowe balustrady, konstrukcje ze stali czy różnego rodzaju zabudowy. Co konkretnie znajduje się w ofercie?

Metalowe balustrady i konstrukcje stalowe

Wybór stali jako materiału produkcyjnego do różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych wykonywanych na specjalne zamówienie to rozwiązanie zapewniające trwałość i odporność na rozmaite trudne czynniki. Jest to konieczne m.in. w przypadku balustrad metalowych, których funkcja ochronna spełniana jest nie tylko we wnętrzach obiektów, ale też w architekturze zewnętrznej. Z tego powodu balustrady takie narażone są na działanie np. wilgoci – świetnie sprawdzą się wyroby ze stali nierdzewnej produkowane przez firmę PPHU Kicka. Profesjonaliści są także w stanie zająć się stworzeniem balustrady lub konstrukcji ze stali zwykłej, która zostanie pomalowana na dowolny, wybrany przez klienta kolor z palety RAL. Malowanie proszkowo zapewnia odpowiednią jakość i stanowi dodatkową warstwę ochronną elementów konstrukcyjnych i wyposażenia. Ciekawym rozwiązaniem są balustrady samonośne ze szkła hartowanego, które jest zakończone specjalnym pochwytem stalowym. Oprócz balustrad i różnych konstrukcji ze stali profesjonalne zakłady zajmujące się obróbką metali są w stanie stworzyć także wiele innych wyrobów – jakich dokładnie?

Inne wyroby

Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym są zabudowy wind panoramicznych za pomocą szkła refleksyjnego bądź hartowanego, a także blachą perforowaną. Stworzenie tego typu zabudowy należy zlecić profesjonalistom, którzy będą w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zamówienie. Ze stali nierdzewnej lub zwykłej powstają też wytrzymałe konstrukcje schodowe, których standard jest bardzo wysoki i zapewnia wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Z wymienionych już blach perforowanych malowanych proszkowo dobre zakłady produkcyjne wytwarzają także zabudowy grzejników. Detale architektoniczne, elementy wnętrz czy chociażby daszki – również i tego typu wyroby muszą być wykonane w pełni profesjonalnie i precyzyjnie. Wykorzystuje się do tego celu nowoczesne narzędzia, którymi dysponują firmy zajmujące się właśnie konstruowaniem elementów metalowych na zamówienie i nie tylko. Współpraca z wieloma inwestorami i firmami budowlanymi pozwala na zdobycie doświadczenia – warto zatem wybrać renomowany zakład, który terminowo i dokładnie wykona zamówiony element z metalu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz