Materiał Partnera

Rozbudowana oferta producenta nitów i śrub

Rozbudowana oferta producenta nitów i śrub

Dobrzy producenci wyrobów metalowych w swojej rozbudowanej ofercie proponują klientom wiele rozwiązań z zakresu m.in. łączników do różnych elementów. Nity zrywalne czy nitonakrętki znajdujące się w asortymencie firmy Metalmax to produkty odznaczające się wysoką jakością, co pozwala na zastosowanie ich w wielu różnego rodzaju materiałach. Jakie jeszcze wyroby metalowe są w stanie dostarczyć specjaliści?

Trwałe połączenie

Nity zrywalne stosowane są szeroko do tworzenia wytrzymałych połączeń między poszczególnymi elementami konstrukcyjnymi. Nierzadko wykorzystywane są one w różnego rodzaju pracach domowych, a dzięki łatwości montażu można bez większych problemów wykonać odpowiednie łączenie. Warto jednak pamiętać o wyborze nitów zrywalnych wysokiej jakości, które w swojej rozbudowanej ofercie posiada firma Metalmax. To renomowany producent wyrobów metalowych proponujący swoim klientom także szereg nitonakrętek. Szeroki asortyment obejmuje nitonakrętki wyposażone w różnego rodzaju tuleje: gładkie, rowkowane, sześciokątne czy częściowo sześciokątne. Firma Metalmax zapewnia swoim klientom dostęp do nitonakrętek stalowych, ale też nierdzewnych czy aluminiowych. Rozbudowana oferta tego producenta nie ogranicza się jednak wyłącznie do rozmaitych nitów zrywalnych i nitonakrętek. Ważne jest też zrealizowanie w sposób profesjonalny procesu nitowania. Możliwe jest to za pomocą specjalistycznych narzędzi, których dystrybucją także zajmuje się firma Metalmax. Jakie jeszcze produkty można znaleźć w ofercie?

Śruby i nie tylko

Firma Metalmax to również producent wielu różnego rodzaju śrub. Szeroki asortyment obejmuje mikrośruby, które świetnie sprawdzają się w przypadku niewielkich elementów. Do specjalnych zastosowań zaleca się wykorzystanie wkrętów o odpowiedniej wytrzymałości. Dzięki rozbudowanej ofercie firmy Metalmax klienci mają dostęp do śrub 12.9, czyli charakteryzujących się najwyższą klasą jakościową. Producent ten wykonuje również śruby nierdzewne i kwasoodporne, stosowane szeroko w przemyśle i wielu innych branżach, w których łączniki narażone są na trudne środowisko oraz szkodliwe czynniki powodujące np. korodowanie. Firma Metalmax nawiązała także współpracę z renomowanym producentem wkładek do regeneracji gwintów, firmą AMECA. Dzięki temu oferta obejmuje również tego typu produkty, spośród których można wyróżnić same wkładki, jak i wszelkie narzędzia konieczne do instalacji. Metalmax to zatem producent nitów i śrub, którego szeroki asortyment zawiera jednak wiele pozycji – warto wybrać wysokiej klasy produkty gwarantujące tworzenie wytrzymałych połączeń w elementach wykonanych z różnych materiałów.

Opracowanie:
Żabieniec, Asfaltowa 12k
tel. 22 353 14 47
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz