Materiał Partnera

Rozbudowana oferta hurtowni jubilerskiej Barbara

Rozbudowana oferta hurtowni jubilerskiej Barbara

Biżuteria w różnej postaci noszona zarówno przez panie, jak i panów, to główny element oferty zakładów jubilerskich. Konieczne jest jednak ich odpowiednie zaopatrzenie, którym zajmuje się hurtownia jubilerska Barbara, od wielu lat dostarczając jubilerom najwyższej klasy materiały, narzędzia i półfabrykaty. To właśnie dzięki tego typu produktom można zakupić w zakładzie jubilerskim niezwykle atrakcyjne wizualnie elementy biżuterii.

Wyjątkowe kamienie

Trudno wyobrazić sobie dobry zakład jubilerski bez odpowiednio bogatej oferty biżuterii zawierającej atrakcyjne wizualnie kamienie. Do najpopularniejszych zalicza się przede wszystkim kryształy Swarovskiego, które zdobią wiele różnego rodzaju elementów, takich jak np. naszyjniki, bransoletki czy kolczyki. Tego typu kamienie jubilerskie dostarczyć może hurtownia Barbara, która zajmuje się też zaopatrzeniem jubilerów w cyrkonie, czyli syntetyczne kamienie ozdobne. W zależności od zastosowanej domieszki cyrkonia może wyróżniać się wieloma barwami. W ofercie hurtowni jubilerskiej Barbara znaleźć można także kamienie szlachetne – diamenty, rubiny, szmaragdy, szafiry czy opale. Szeroki asortyment pozwala jubilerowi na wykonanie wielu różnego rodzaju elementów biżuterii zawierających kamienie syntetyczne bądź szlachetne. Hurtownia jubilerska Barbara jest też dystrybutorem specjalistycznej chemii przeznaczonej do miedziowania, niklowania, palladowania, rodowania czy srebrzenia lub złocenia. Ofertę uzupełniają środki do galwaniki, które również przydają się w dobrych zakładach jubilerskich. Jakie jeszcze wyroby dostarczyć może renomowana hurtownia jubilerska Barbara?

Półfabrykaty jubilerskie

Jednym z najważniejszych elementów w każdym zakładzie jubilerskim są półfabrykaty, z których powstają poszczególne rodzaje biżuterii. Mogą być one ze złota lub srebra o określonej próbie i dają możliwość stworzenia wyjątkowych kolczyków czy pierścionków. Hurtownia jubilerska Barbara jest w stanie dostarczyć klientowi łączniki, sztyfty kolczykowe, spinki do mankietów, zawieszki do kolczyków, wieszaki, kółka do łączenia czy końcówki do linek i rzemieni wykonane z wysokiej jakości srebra, ale też zapięcia, kulki czy baranki ze złota. Szeroki asortyment hurtowni jubilerskiej Barbara obejmuje także wiele narzędzi, do których zaliczyć można specjalistyczne szczypce, uchwyty, frezy czy tarcze polerskie. To właśnie za ich pomocą jubiler jest w stanie wykonać niepowtarzalne wyroby. Biżuteria stworzona w renomowanych zakładach powinna składać się z wysokiej jakości komponentów, których dostarczeniem zajmie się hurtownia jubilerska Barbara. Warto zaufać tym specjalistom – od wielu lat zajmują się oni dystrybucją kamieni szlachetnych i syntetycznych, a także półfabrykatów jubilerskich i specjalnych narzędzi do tworzenia biżuterii.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz