Materiał Partnera

Romantyczny pobyt w Zakopanem. Propozycje dla dwojga

Romantyczny pobyt w Zakopanem. Propozycje dla dwojga

Rocznica ślubu, zaręczyny lub inne wydarzenie ważne dla dwojga ludzi to doskonała okazja, aby zaplanować romantyczny weekendowy wyjazd. Miejscem, które doskonale się do tego nadaje, jest Zakopane – miasto pełne uroku, pięknych krajobrazów, atrakcji oraz szlaków turystycznych, na które można się wybrać przed kolacją przy świecach. Zobacz, co oferuje parom ten znany turystyczny zakątek.

Urok romantycznych wyjazdów we dwoje

Wspólne spędzenie czasu w sposób, który odbiega od codziennych zwyczajów, z pewnością jest dobrym pomysłem na celebrowanie ważnych wydarzeń. W życiu dwojga partnerów – zarówno tych z wieloletnim stażem małżeńskim, jak i dopiero zaręczonych lub poznających się wzajemnie – z pewnością jest wiele okazji do świętowania. Mogą to być rocznice ślubu, pierwszej randki, zaręczyny lub po prostu chęć spędzenia czasu z dala od codziennych zmartwień, tylko we własnym towarzystwie. Pomysłów na sprawienie romantycznej niespodzianki ukochanej osobie jest wiele. Tradycyjne kolacje przy świecach czy wyjście do lokalu nie zapewnią jednak tylu wrażeń co wspólny weekend w atrakcyjnym miejscu. Dlatego warto wybrać się do miejsca, w którym czas płynie wolniej, a otoczenie zachęca do wyrażania własnych uczuć. Jednym z nich z pewnością jest Zakopane.

Pensjonat ze śniadaniem do łóżka

Przyjemność wspólnego spędzania czasu we dwoje warto rozpocząć od długiego, leniwego poranka ze śniadaniem do łóżka. Pozwala on nie tylko na wypoczynek i pozbycie się stresu, ale jest też okazją do długich rozmów oraz okazywania atencji i bliskości. Nie bez znaczenia jest też wspólne spożycie pierwszego w tym dniu posiłku, na który składa się wiele tradycyjnych smakołyków.

Romantycznym chwilom sprzyja też przestronny pokój z podwójnym, małżeńskim łóżkiem i ciekawą aranżacją wnętrza. Taką ofertę przygotowała dla par willa Mały Dworek ulokowana zaledwie kilkanaście minut spacerem od zakopiańskich Krupówek. Pary, które poszukują odpowiedniego klimatu na wyjazd we dwoje, znajdą tu nie tylko w pełni wyposażone pokoje, ale również piękne tatrzańskie widoki i architekturę z góralską nutą.

Wspólne spacery po Krupówkach i nie tylko

Atrakcyjna willa i romantyczne pokoje to nie jedyne atrakcje, jakie oferuje Zakopane. Po sutym i smacznym śniadaniu oraz leniwie spędzonym poranku można wybrać się na spacer po najbardziej znanej zakopiańskiej ulicy. Krupówki oferują parom wiele atrakcji, począwszy od sklepików z pamiątkami po przytulne lokaliki, w których można się zatrzymać na kawę i ciastko. Czas można też spędzić na ławce w niewielkim parku, z którego rozciąga się piękny widok na najważniejsze szczyty Tatr. Jak to bywa w górach, romantyczny weekend w Zakopanem można też spędzić aktywnie. Okoliczne szlaki turystyczne czekają na to, aby je zdobywać. Po drodze do Morskiego Oka można się zatrzymać w schronisku, a wjeżdżając kolejną na Gubałówkę – spędzić chwilę na wspólnym chłonięciu wyjątkowej atmosfery Tatr.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz