Materiał Partnera

Rolbud – producent tulei

Rolbud – producent tulei

Tuleje mają kształt wydłużonego pierścienia lub wydrążonego walca. Wykorzystuje się je jako element mechanizmu w budowie maszyn o zróżnicowanym zastosowaniu. Tuleje wykonuje się z różnego rodzaju materiałów – w zależności od ich przeznaczenia. Produkcją tulei zajmuje się firma Rolbud z woj. kujawsko-pomorskiego. Warto zapoznać się z jej ofertą.

O firmie Rolbud z Jaroszewa w woj. kujawsko-pomorskim

Firma Rolbud zajmuje się produkcją różnego rodzaju tulei. Powstała w 1998 roku i może pochwalić się dużym doświadczeniem i dobrą znajomością branży, dzięki czemu jest w stanie spełnić oczekiwania klientów. Kadra Rolbudu przechodzi regularne szkolenia zawodowe. Firma dysponuje bogato wyposażonym parkiem maszynowym, a w swojej pracy stawia na nowoczesne technologie. Dzięki temu produkowane przez firmę tuleje czy inne wyroby metalowe charakteryzują się dużą trwałością i są niezawodne.Co znajdziemy w ofercie firmy Rolbud?

W ofercie firmy Rolbud znajdziemy przede wszystkim szeroki wybór różnego rodzaju tulei, niezbędnych w produkcji maszyn o różnorodnym zastosowaniu. Do ich wyrobu firma wykorzystuje najlepsze jakościowo materiały – sprawdzone i trwałe, jak mosiądz czy brąz. Tuleje charakteryzują się wysoką odpornością na obciążenia statyczne i dynamiczne.

Rolbud produkuje m.in. tuleje do ciągników, maszyn rolniczych, koparek, ładowarek. W asortymencie firmy znajdziemy również duży wybór tulei do układów zawieszenia. Firma produkuje także tuleje metalowo-mosiężne, kołnierzowe, kuliste oraz pierścienie i podkładki. Możemy wybierać spośród tulei o średnicy zewnętrznej o wymiarach od 10 do 80 mm oraz grubości ścianki od 1 do 10 mm.

Na tym oferta firmy Rolbud się jednak nie kończy. Firma proponuje również szeroki zakres usług związanych z obróbką metalu. Możemy tu skorzystać m.in. z obróbki skrawaniem czy profesjonalnego toczenia.

Opracowanie:
Jaroszewo 60
tel. 52 303 22 62
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz