Materiał Partnera

Rodzaje gadżetów erotycznych

Rodzaje gadżetów erotycznych

Na rynku istnieje szeroki wybór różnego rodzaju zabawek erotycznych, które urozmaicają życie intymne i podnoszą jakość współżycia, co pozytywnie wpływa na relacje w związku. Gadżety pozwalają spełniać fantazje erotyczne i zwiększają doznania podczas stosunku. Idealnie nadają się do wykorzystania podczas gry wstępnej.

Dla niej

Kobieca masturbacja już dawno przestała być tematem tabu, a na rynku dostępnych jest coraz więcej gadżetów, które zapewniają niezwykłe doznania i mogą być wykorzystywane nie tylko solo, ale i w parach. Najpopularniejszą zabawką erotyczną bez wątpienia jest wibrator. Kształtem przypomina penisa, a w środku ma zamontowany silniczek elektryczny, który powoduje przyjemne wibracje. W sklepach erotycznych dostępna jest niezliczona ilość modeli i rodzajów tego gadżetu. Podobne funkcje jak wibrator spełniają wibrujące jajka. Dość powszechne jest również dildo, które wygląda tak samo jak wibrator, ale nie posiada funkcji wibrowania. Dużą popularnością wśród pań cieszą się kulki gejszy, czyli dwie metalowe lub silikonowe kulki połączone sznureczkiem, które wkłada się do pochwy – podczas poruszania się wywołują przyjemne drgania. W ostatnim czasie popularne stały się także korki i koraliki analne, które mają za zadanie masować mięśnie zwieracza, są one dostępne w wersji zwykłej oraz wibrującej, która zwiększa doznania.

Dla niego

Istnieje wiele gadżetów erotycznych przeznaczonych wyłącznie dla panów. Pomagają one w osiągnięciu podniecenia oraz sprawiają przyjemność. Wiele z nich można wykorzystywać we dwoje. Odpowiedzią na kobiece wibratory są sztuczne pochwy, najczęściej wykonane z tworzywa imitującego ludzką skórę; kształtem i wyglądem wiernie przypominają kobiecą waginę. Dużą popularnością cieszą się nadmuchiwane seks-lalki, które pozwalają na całkiem realną imitację stosunku. Tego typu gadżety często są prezentowane panom z okazji 18. urodzin lub innych okoliczności, w których wypada dać zabawny prezent. Bardzo powszechne są również masturbatory, czyli silikonowe przyrządy do męskiej masturbacji. Panowie cenią je za dyskretny wygląd i wysokiej jakości doznania, jakie zapewniają.

Dla niej i dla niego

Na rynku dostępnych jest wiele zabawek, które można wykorzystywać we dwoje podczas gry wstępnej oraz stosunku. Zapewniają one przyjemne doznania obojgu partnerom, stymulują narządy płciowe oraz sprawiają, że odczucia podczas stosunku są intensywniejsze. Wbrew pozorom wcale nie muszą to być perwersyjne zabawki erotyczne. W roli gadżetów pobudzających podniecenie doskonale sprawdza się seksowna bielizna, erotyczne przebranie, kajdanki, kolorowe prezerwatywy czy małe nakładki wibrujące i żele intymne powiedział specjalista z hurtowni erotycznej International Fun Center w Warszawie.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz