Materiał Partnera

Rodzaje bramek antykradzieżowych

Rodzaje bramek antykradzieżowych
Odpowiednie zabezpieczenie obiektu, szczególnie tego przeznaczonego do użytku publicznego, jest jednym z najtrudniejszych wyzwań, przed którym musi stanąć każda osoba zarządzająca. Bez względu na konkretną branżę, różnego rodzaju sklepy narażone są przede wszystkim na akty związane z kradzieżą. Bardzo skuteczną metodą zabezpieczeń są specjalistycznie zaprojektowane bramki. Co warto o nich wiedzieć?

Bramki antykradzieżowe typu AM i RF

Bramki antykradzieżowe typu AM, czyli rozszyfrowując skrót, bramki akustyczno-magnetyczne, charakteryzują się przede wszystkim największym stopniem wykrywalności potencjalnej kradzieży. Możliwe jest to dzięki największemu obszarowi skutecznej detekcji. Ponadto bramki AF bardzo dobrze współpracują z systemami zabezpieczającymi, które stosowane są w dużych sieciach handlowych, czyli z klipsami i etykietami. Bramki AM wyróżnia także elegancka i ponadczasowa stylistyka, dzięki czemu mogą stanowić element aranżacji de facto każdego wnętrza. Jeżeli zaś chodzi o bramki RF, czyli bramek radiowych, to ich największą zaletą jest gama anten o różnym wyglądzie oraz bardzo atrakcyjna cena, dzięki którym swoje sklepy mogą zabezpieczyć przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają przygodę.

Bramki radiowe wykazują także znakomite właściwości, jeśli chodzi o detekcję na klipsach. W razie wątpliwości co do tego, jaka bramka sprawdzi się w danej przestrzeni najlepiej, przed zakupem warto skorzystać z opinii fachowców. Zdecydowanie zalicza się do nich firma FHU Armax, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, jest obecnie uznawana za jedną z najlepszych i najrzetelniejszych w skali całego kraju. Z jakiego typu bramkami można się jeszcze zetknąć?

Antykradzieżowe bramki EM

Antykradzieżowe bramki elektromagnetyczne są przede wszystkim odpowiedzią współczesnej technologii na rosnące oczekiwania klientów. Doskonale sprawdzają się zarówno w wielkopowierzchniowych centrach handlowych, jak i w księgarniach, bibliotekach, czy wypożyczalniach. Podstawowa wersja systemu składa się z dwóch anten i elektroniki sterującej. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, iż istnieje możliwość rozbudowania systemu o dodatkowe akcesoria, w taki sposób, aby chroniły one jak największy obszar.

Antykradzieżowe bramki elektromagnetyczne to rozwiązanie najnowszej generacji, które sterowane jest za pomocą komputera i specjalnego oprogramowania. Zastosowanie rozwiązania opartego na podwójnych filtrach cyfrowych pozwoliło wyeliminować większość fałszywych alarmów. Bramki tego typu mogą być zamontowane w wymagającym środowisku, które jednoznacznie wyklucza zastosowanie innych podobnych urządzeń.

Opracowanie:
Warszawa, Polinezyjska 2 lok. 49
tel. 604 933 988
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz