Materiał Partnera

RICOH – nowoczesne rozwiązania technologii biurowych

RICOH – nowoczesne rozwiązania technologii biurowych

W przypadku chęci wyposażenia biura w nowoczesny sprzęt biurowy, warto wybierać urządzenia tylko od sprawdzonych producentów, którzy od lat rozwijają oferowaną przez siebie technologię. Przykładem może być marka RICOH, która obecnie uważana jest za jedną z najlepszych w sektorze produkcji drukarek monochromatycznych oraz kolorowych, zarówno przeznaczenia domowego, jak i też firmowego. Tworzone są one bowiem z myślą o podwyższaniu wydajności, przy niskich kosztach utrzymania.

Dlaczego warto wybrać urządzenia marki RICOH?

RICOH to koncern japoński, który uważany jest za jednego ze światowych liderów w produkcji wysokich jakościowo urządzeń biurowych segmentu premium. Jest to również firma, która zaliczana jest do 10 największych marek informatycznych na świecie, posiadając przy tym ponad 300 oddziałów, sieć sprawdzonych dystrybutorów, a także 26 zakładów produkcyjnych. To tam znajdują się nowoczesne laboratoria testowe, pozwalające na unowocześnianie i rozwijanie technologii, która staje się coraz bardziej ekonomiczna. Urządzenia RICOH właśnie dzięki stałemu rozwojowi, przodują w testach porównawczych sprzętów biurowych, zapewniając: niskie koszty eksploatacji, niski poziom usterkowości, wielofunkcyjność i szerokie zastosowanie, wysoką wydajność, a także atrakcyjne ceny producenckie. Dowodem na to, że urządzenia dla firm, czy domu od japońskiego koncernu są najbardziej innowacyjne, są osiągnięcia wynalazcze przedsiębiorstwa. Jako pierwsze na świecie wypuściło one na rynek faks wysokiej prędkości (lata ‘70), wielofunkcyjne kopiarki cyfrowe  (lata ’80), a także wysokiej jakości drukarki 3D!

Drukarka kolorowa dla domu i małych biur od RICOH

Marka RICOH otwarta jest zarówno na gwarantowanie technologii dla wielkich firm, jak i mniejszych biur, czy dla domów. Tu warto wspomnieć o szczególnie wydajnych drukarkach kolorowych, mniejszych rozmiarów od japońskiego producenta. Mowa między innymi o modelu SP C360DNw, o kompaktowej, łatwo przenośnej konstrukcji, która zapewnia niesamowicie wydajną pracę. Gwarantuje ona bowiem moc druku, na poziomie 30 stron na minutę, a to wszystko przy obniżonych wartościach poboru energii elektrycznej – niski pobór w trybie uśpienia i niski współczynnik TEC (sprzęt przyjazny dla środowiska). Oprócz tego drukarka SP C360DNw wyposażona jest w intuicyjny, 4 calowy wyświetlacz LCD, czy technologię LED umożliwiająca drukowanie wysokiej jakości dokumentów w rozdzielczości 1200 dpi, przy zachowaniu wysokiej prędkości. Urządzenia to zapewnia również pełną współpracę z aplikacjami Mopria, Google Cloud Print, AirPrint, czy szybki dostęp do Wi-Fi Direct, co umożliwia również połączenie i drukowanie z urządzeń mobilnych. Z pełnymi specyfikacjami sprzętów biurowych marki RICOH, warto zapoznawać się u ich najlepszych dystrybutorów. Za takiego uznaje się między innymi firmę PROKSER, która prowadzi również profesjonalny serwis kserokopiarek tejże marki!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz