Materiał Partnera

Renowacja, wykonywanie kopii, sprzedaż mebli z różnych epok

Renowacja, wykonywanie kopii, sprzedaż mebli z różnych epok

Meble z lat 70-tych ubiegłego wieku dzisiaj świetnie komponują się z wnętrzami wykonanymi w stylach industrialnym, skandynawskim, modernistycznym, czy też awangardowym. Nutka nostalgii ciężkich czasów PRL-u, połączona z nowoczesnością i minimalizmem dzisiejszych jasnych pomieszczeń, może dać spektakularny efekt. Ważne jednak jest pozyskanie mebli z odpowiedniego źródła – z pomocą dla pasjonatów staroci przychodzi Robert Sak i jego Pracownia Konserwacji Antyków!

Sprzedaż mebli z lat 70-tych

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mebli z lat 70-tych, koniecznie zgłoś się do Roberta Saka i jego Pracowni Konserwacji Antyków, która zlokalizowana jest w Sochaczewie. To właśnie stamtąd można pozyskać całkowicie odnowione i zregenerowane, stoliki, stoły, czy krzesła, a także komody i inne meble. Warto przy tym nadmienić, iż Robert Sak, dba o to, aby oferowane wyroby stolarskie z lat 70-tych wyróżniały się swoim nieskazitelnym wyglądem, a także, aby były możliwe do codziennego użytku. Wiele osób dzisiaj aranżuje mieszkania według następującego szablonu: minimalizm wykończenia wnętrz, nowoczesność dodatków i mebli tapicerowanych, wiekowość mebli drewnianych, a także podłóg. Stosowanie się do tych wskazówek architektonicznych i dekoracyjnych, pozwala uzyskać pomieszczenia wyjątkowe, które nie tylko wyróżnią się swoją estetyką, ale także będą opowiadały pewną interesującą historię.

Renowacja mebli

Olbrzymia znajomość historii sztuki, wnętrzarstwa i architektury, pozwala dzisiaj Robertowi Sakowi odnawiać prawdziwe perełki z różnych okresów kulturalnych naszej cywilizacji. Ekspert ten wyspecjalizował się w renowacji mebli Biedermeier ,mebli z XIX wieku, jak również Art Deco, a także tych z lat 70-tych. Wiele z oferowanych przez sochaczewską Pracownię Konserwacji Antyków wyrobów wyróżnia się olbrzymią wartością – mowa nie tylko o cenie rynkowej, ale także o wartości kulturalnej, intelektualnej oraz historycznej. Jeśli posiadasz w swoim domu – garażu, bądź na strychu – stare meble z okresu PRL-u, koniecznie nawiąż współpracę z Robertem Sakiem. Jest on w stanie zarówno nadać im nowej świetności, odkupić je, jak i zmodernizować – np. nadać innego koloru, który bliższy będzie stylistyce meblowej obecnych czasów.

Wykonawstwo replik mebli

Pracownia wykonuje kopie mebli w różnych stylach. Wymaga to olbrzymiej wiedzy historycznej, meblarskiej, stolarskiej oraz konserwatorskiej, a także wykorzystania odpowiednich – czasem trudno dostępnych – materiałów wykonawczych. Robert Sak jest jednak przygotowany na sprostaniu wszelkim przeciwnością tak, aby dany klient był w pełni zadowolony. Sochaczewska Pracownia Konserwacji Antyków, przygotowywała już od podstaw wiele replik mebli z lat 70-tych i nie tylko.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz