Materiał Partnera

Renomowana szkoła nauki jazdy

Renomowana szkoła nauki jazdy

Każdego roku tysiące kursantów przystępuje do szkoleń w celu uzyskania prawa jazdy na różnego rodzaju pojazdy. Przed rozpoczęciem kursu warto dokładnie zapoznać się ofertą szkół nauki jazdy. Jedną z najlepszych jest Auto-Szkoła Marioli Bajon, która wyróżnia się szeroką ofertą, a także wysokim poziomem obsługi klienta. Prowadzona jest ona w Łodzi.

Szeroki zakres usług szkoleniowych

Takie szkoły nauki jazdy jak Auto-Szkoła Marioli Bajon wyróżniają się szerokim zakresem swoich usług szkoleniowych. Jest to bardzo pożądane w dzisiejszych czasach, zważywszy, iż wiele kategorii prawa jazdy związanych jest z obsługą maszyn/pojazdów ciężkich – według statystyk coraz więcej kursantów realizuje równocześnie dwa kursy, np. kategorię A i B. Oferta Auto-Szkoły obejmuje zatem kompleksowe kursy prawa jazdy kategorii A, B, AM, A1, A2, B+E, C, C+E oraz D. Auto-Szkoła M. Bajon wyróżnia się na rynku szkoleniowym znacznie szerszą ofertą niż tylko kursy na prawo jazdy. Specjaliści z tego ośrodka przygotowali również kursy taksówkarskie, kursy na wózki widłowe, a także szkolenia okresowe kierowców oraz kwalifikacje wstępne (wymagane według przepisów dla kierowców wykonujących przewozy osób lub mienia). Kolejną zaletą Auto-Szkoły jest szkolenie osób chcących rozpocząć karierę instruktora jazdy.

Indywidualne podejście do kursanta

Olbrzymią zaletą Auto-Szkoły prowadzonej przez Mariolę Bajon jest indywidualne podejście do każdego kursanta. To dlatego podczas kursu na prawo jazdy panuje bezstresowa atmosfera, a instruktorzy udzielają wielu konstruktywnych uwag oraz wskazówek, które przyszli kierowcy zapamiętują na całe życie. Wysoki poziom obsługi klienta w Auto-Szkole jest związany również z gwarantowaniem kursów dla osób niepełnosprawnych. Na polskim rynku istnieje niewiele szkół, które posiadają tak wyspecjalizowane kompetencje. Świadczą one o najwyższej klasie danego ośrodka szkoleniowego.

Nowoczesne zaplecze naukowe

Takie ośrodki szkoleniowe kierowców jak Auto-Szkoła wyróżniają się wśród konkurencji nowoczesnym zapleczem naukowym. Kursanci uzyskują między innymi wsparcie przy kwestiach formalnych rozpoczęcia prawa jazdy i uzyskania odpowiedniego dokumentu. Warto wspomnieć również o innowacyjnych technikach nauczania. Zespół Marioli Bajon tworzą kierowcy o wysokich zdolnościach pedagogicznych, a ich psychologiczne podejście do przeprowadzania kursów pozwala kursantom na szybkie i solidne przyswajanie wiedzy. Pomagają również w tym zapewniane przez szkołę programy komputerowe, które wyróżniają się najwyższym poziomem dydaktycznym – również tak zwane e-learningi. Auto-Szkoła dba także o swoje pojazdy szkoleniowe. Wszystkie z nich pochodzą od najlepszych marek, wyposażone są w dodatkowe ułatwiające naukę systemy, a także wykazują najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
Opracowanie:
Łódź, Wojska Polskiego 55/61
tel. 509 260 212
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz