Materiał Partnera

Renomowana firma produkująca papier toaletowy

Renomowana firma produkująca papier toaletowy

Mimo tego, że historia papieru toaletowego liczy sobie niespełna dwieście lat, nie wyobrażamy sobie dziś bez niego życia. Mało tego, papier toaletowy to, w dzisiejszych czasach, może być prawdziwa ozdoba łazienki – kolorowy, pachnący, często we wzór. A z drugiej strony szary i szorstki, ale za to przyjazny dla środowiska. Co wybrać? W sklepach jest tak duża różnorodność wzorów, kolorów, a także cen tego produktu.

Producent papieru toaletowego

Produkcją papieru toaletowego zajmują się wyspecjalizowane firmy. Posiadają one odpowiednie maszyny i urządzenia, a także doświadczoną kadrę, która zajmuje się pracą tych maszyn. Dodatkowo, niektóre z tych firm, na przykład Karat Surowce Wtórne, dysponują własnym punktem skupu makulatury, co znacznie ułatwia produkcję materiału, który musi być przede wszystkim wygodny w użytkowaniu i ekonomiczny. Firma zajmuje się także pozyskiwaniem i odbiorem materiałów foliowych, organizują akcje zbiórki makulatury a także proponuje odbiór makulatury ze szkół, firm, magazynów, sklepów, drukarni i archiwów. Oprócz punktu skupu, do którego można przyjść, firma dysponuje także własną bazą transportową, prasami do belowania makulatury oraz pojemnikami i kontenerami do selektywnej zbiórki odpadów. Dba również o podnoszenie jakości swoich usług z zachowaniem norm ekologicznych, oraz zapewnia optymalne rozwiązania i kompleksową obsługę Klienta, dzięki swojej fachowej wiedzy i doświadczeniu.

Oferta producenta papierniczych środków higienicznych

Główną gałęzią działalności firmy Karat jest produkcja wyrobów higienicznych z papieru. Swoją ofertę kierują do instytucji, firm i osób prywatnych. Proponują następujące wyroby:

  • materiały opatrunkowe,
  • chusteczki higieniczne
  • papiery toaletowe
  • ręczniki kuchenne
  • ręczniki przemysłowe
  • ręczniki papierowe ZZ
  • materiały opatrunkowe

Producent papierniczych środków higienicznych szczyci się krajowym pochodzeniem oraz tym, że firma finansowana jest w całości polskim kapitałem. Produkcja ich wyrobów higienicznych, to jest papieru toaletowego, ręczników papierowych do rąk, papierowych ręczników kuchennych i innych produktów jest oparta na wysokiej jakości surowcach, które pochodzą nie tylko z własnego punktu skupu, ale także z innych renomowanych polskich zakładów papierniczych. W ofercie jest też możliwość realizacji zamówienia według indywidualnego zamówienia Klienta z kolorowym nadrukiem, albo z tłoczeniem wybranego wzoru. Firma dostarcza swój wyrób do sklepów, marketów i galerii handlowych na terenie całego kraju.

Opracowanie:
Trzebinia, marsz. Piłsudskiego 55
tel. 32 611 01 15
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz