Materiał Partnera

Remont mieszkania pod klucz – tanie i szybkie modernizacje wnętrz

Remont mieszkania pod klucz – tanie i szybkie modernizacje wnętrz

Kupiłeś mieszkanie w bloku z rynku wtórnego? A może to w stanie deweloperskim, w nowoczesnym apartamentowcu? Potrzebujesz remontu wnętrz kamienicy, uzyskanej w spadku? Dzisiaj odpowiedzią na te wszystkie pytania, są usługi związane z wykańczaniem pomieszczeń pod klucz. W tej wersji przeprowadzania inwestycji określa się zakres prac, porządek architektoniczny, kosztorys, a także harmonogram, po czym podpisuje się umowę i czeka na odbiór w pełni funkcjonalnego obiektu!

Remont pod klucz – wersja dla niecierpliwych

Remont pod klucz, jest szczególnie polecany osobom, które chcą wprowadzić się do nowego mieszkania deweloperskiego, czy domu w szybkim czasie. Jest to także opcja rekomendowana przy modernizacjach wnętrz, wcześniej już eksploatowanych. W obu przypadkach, prace dobrej firmy budowlanej, będą przebiegały błyskawicznie. Jest to efekt przede wszystkim wdrażania nowoczesnych systemów logistycznych, wykorzystywania innowacyjnych sprzętów usprawniających procesy, a także szerokiego wyspecjalizowania – jedna firma remontowa, zapewni szybsze prowadzenie inwestycji.

Optymalizacja kosztów

Wbrew pozorom remonty pod klucz pozwalają na optymalizowanie kosztów. Jeśli przeprowadzamy modernizacje wnętrz etapami, zaczynając np. od łazienki, czy kuchni, a następnie przechodząc do kolejnych pomieszczeń, z pewnością narażamy się na konieczność posiadania większego budżetu. Remont pod klucz, jest bowiem tak skrojony, aby optymalizacja czasowa, znacznie wpływała na cięcie kosztów wykonawstwa, a nawet materiałów, czy transportu danych zasobów. Jedyny problem, który można zaobserwować to brak wystarczającego budżetu na całościowy remont. Kalkulując różne rozwiązania, warto jednak wziąć pod uwagę to, że modernizacje wnętrz przeciągające się w czasie, z pewnością będą mniej opłacalne. Czasem warto zatem postawić na remont pod klucz, z pomocą kredytową, niż własnymi zasobami finansowymi, w małych męczących etapach.

To Ty określasz zakres prac!

W modelu usług remontowo-budowlanych pod klucz, to inwestor określa dokładnie zakres prac. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy właściciel obiektu, nie ma możliwości uczestniczenia w całym procesie modernizacji pomieszczeń. Istotne są zatem szczegółowe umowy, wraz z opracowaniami projektowymi, wizualizacjami, listami materiałów, a także z kosztorysami. O pełną klarowność każdej inwestycji dba m.in. Wojciech Dancewicz, którego firma Usługi Remontowo-Budowlane z Ratowic, są bardzo kompleksowe. Specjaliści tegoż przedsiębiorstwa podejmują się układania paneli, glazury, wznoszenia ścian działowych, malowania, tynkowania i szeregu innych prac. Razem z nimi Twoje wnętrza w szybkim czasie mogą zostać odmienione nie do poznania!

Pamiętaj! Dobra firma oferująca remonty pod klucz, zajmuje się także instalatorstwem sanitarnym. Ma ona zatem uprawnienia elektryczne, hydrauliczne, czy też czasem gazowe.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz