Materiał Partnera

Rejestracja samochodów zagranicznych

Rejestracja samochodów zagranicznych

Rosnące ceny aut coraz częściej są głównym powodem szukania samochodów za granicą. Zdarza się, że w taki sposób można znaleźć naprawdę atrakcyjną ofertę! Jednak sprowadzenie auta z zagranicy i poprawna rejestracja samochodu może przysporzyć nam nieco trudności. Warto wtedy skorzystać z profesjonalnej firmy, która pomoże w tłumaczeniu dokumentów auta i przeprowadzi nas przez proces rejestrowania pojazdu krok po kroku. Dzięki temu nic nie zakłóci radości z nowego zakupu!

Branża motoryzacyjna to główna domena firmy Endrju Cars. Zajmujemy się rejestracją samochodów krajowych i zagranicznych. Zdajemy sobie sprawę, że jest to dość skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, aby mieć pewność, że wszystko przeprowadzone zostało zgodnie z przepisami prawa. Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów, oferujemy usługę tłumaczenia dokumentów pojazdów. Jednocześnie zajmujemy się ubezpieczeniami samochodów, prowadzimy autokomis i skup aut. Świadczymy również całodobową pomoc drogową z wynajmem auto lawety i holowaniem.

Sprzedaż samochodów używanych

Dziś zakup wymarzonego samochodu jest o wiele prostszy dzięki sprowadzaniu różnych modeli samochodów z zagranicy, a także zróżnicowanej ofercie kredytów i pożyczek. Wraz z rozwojem firmy i zdobywaniem doświadczenia regularnie poszerzaliśmy naszą ofertę usług między innymi o prowadzenie autokomisu. Kupno używanego samochodu to dziś bardzo popularne i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki bogatej ofercie aut różnych marek mogą być Państwo pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Używany samochód, który został poddany badaniom technicznym i jest regularnie serwisowany, może posłużyć nam przez wiele lat! Jednocześnie poznając jego historię, możemy zweryfikować, jakie naprawy zostały przeprowadzone. Nie bez znaczenia jest również fakt, że takie samochody są o wiele tańsze, a w wielu przypadkach wciąż sprzedawane są na gwarancji!

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Przebrnięcie przez rejestrację samochodu kupionego w komisie lub sprowadzonego z zagranicy może być czasochłonne i skomplikowane dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z takimi procedurami. Firmy jak Endrju Car oferują kompleksową pomoc w tym procesie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i doradzamy najlepsze dla niego rozwiązania. Zazwyczaj pierwszym krokiem, jaki powinniśmy zrobić po zakupie zagranicznego auta, jest tłumaczenie dokumentów takich jak umowa kupna-sprzedaży, karta pojazdu i dowód rejestracyjny. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, którzy oferują wysokiej jakości tłumaczenie dokumentów samochodowych na język angielski, na język niemiecki i na język francuski. Kolejnym ważnym krokiem jest opłata akcyzy oraz przeprowadzenie badania technicznego pojazdu. Dzięki temu mamy pewność, że zakupiony przez nas pojazd spełnia wszystkie wymogi pozwalające na poruszanie się nim po polskich drogach. Jeśli samochód nie ma aktualnego ubezpieczenia OC należy wykupić krótkoterminowe ubezpieczenie ważne przez miesiąc lub przetransportować samochód na lawecie.

Opracowanie:
Środa Wielkopolska, Pogodna 2
tel. 537 377 888
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz