Materiał Partnera

Regeneracja włosów u fryzjera - dlaczego warto ją wykonać?

Regeneracja włosów u fryzjera - dlaczego warto ją wykonać?

W trakcie wizyty u fryzjera zaproponowano Ci zabieg regeneracyjny na włosy? Zanim się zdecydujesz, sprawdź, który z nich warto wykonać. Jeśli chcesz mieć piękne i gładkie włosy, musisz o nie regularnie dbać. Regeneracja to klucz do sukcesu. Domowe sposoby i drogeryjne kosmetyki nie są w stanie zdziałać tyle, co profesjonalna pielęgnacja u fryzjera.

Czym są zabiegi regeneracyjne?

Zabieg regeneracyjny na włosy to nic innego jak odbudowa i dogłębne odżywienie włosa. Niestety, ale czynniki zewnętrzne, zły stan wody, źle dobrany szampon czy po prostu brak witamin mogą sprawić, że włosy staną się suche, matowe i łamliwe. Na kondycję włosów wpływa wiele czynników, nad którymi często nie jesteśmy w stanie zapanować. Dlatego, warto zdecydować się na zabieg regeneracyjny na włosy u fryzjera, aby raz na jakiś czas zafundować im dawkę nawilżenia i witamin. Wybierając salon, warto zwrócić uwagę na to, jakich kosmetyki są w nim stosowane. Te najlepsze i najpopularniejsze to między innymi Goldwell czy Kevin Murphy.

Najpopularniejsze zabiegi regeneracyjne na włosy u fryzjera

Jak podpowiada specjalista z salonu fryzjerskiego Juszczak Hair, wśród najczęściej polecanych zabiegów wyróżnia się:

  • Regenerację Olaplex: to produkt stosowany tylko w trakcie farbowania, wpływa na mostki dwusiarczkowe włosa, które w trakcie koloryzacji są osłabiane. Produkt Olaplex wiąże mostki, ograniczając zniszczenia struktury włosa.

  • Keratynowe prostowanie włosów: stworzoną po to, aby zastopować puszące się włosy, uczynić je gładkie i miękkie, oprócz keratyny w składzie znajduje się jedwab.

  • Regenerację MOROCCANOIL: produkt, którego głównym składnikiem jest olejek arganowy, działa przeciwutleniająco, nadaje włosom blask i ułatwia rozczesywanie oraz stylizację włosów.

  • Regenerację Kerasilk Premium: jest indywidualnie dobierana do klientów, w zależności od ich potrzeb i kondycji włosów. Kerasilk Premium to wyselekcjonowane zabiegi, które odmienią włosy na lepsze. Wśród najczęściej wybieranych zabiegów pielęgnacyjnych, wyróżnia się: wygładzenie, nawilżenie, dodanie objętości, nabłyszczenie i utrwalenie koloru.

Warto pamiętać, że zabieg regeneracyjny na włosy wykonany jednokrotnie przyniesie efekt chwilowy, aby utrzymał się on na dłużej, regenerację włosów należy regularnie powtarzać. Najlepiej wybrać do tego salon fryzjerski, który może pochwalić się sporym doświadczeniem w dziedzinie usługi fryzjerskie. Jeśli zastanawiasz się gdzie szukać takich miejsc, to fryzjer warszawa, będzie zdecydowanie dobrym rozwiązaniem.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz