Materiał Partnera

RDL Hydraulics Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor wymienników ciepła marki Funke na terenie Polski

RDL Hydraulics Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor wymienników ciepła marki Funke na terenie Polski

Firma RDL Hydraulics Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2004 roku i specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu hydrauliki olejowej i instalacji przemysłowych. Bogaty asortyment tego przedsiębiorstwa składa się z wysokiej jakości propozycji, oznaczonych logotypem znanych i cenionych marek zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. W ofercie znaleźć można między innymi wymienniki ciepła marki Funke. Dowiedz się o nich więcej.

Wymienniki ciepła marki Funke

Firma Funke specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wymienników ciepła. Wyłącznym dystrybutorem jej produktów na polskim rynku jest spółka RDL Hydraulics. W ofercie tego producenta znaleźć można wymienniki płaszczowo-rurowe, płytowe i FunkeBloc® oraz powietrzne chłodnice oleju. Są one tworzone w oparciu o wiedzę i doświadczenie wyspecjalizowanych inżynierów. Dzięki temu klienci spółki mogą wybierać rozwiązania adekwatnie dostosowane do wymagań z zakresu inżynierii procesowej, termodynamiki i analizy wytrzymałościowej.

Wymienniki płaszczowo-rurowe, w zależności od rodzaju, świetnie sprawdzą się do chłodzenia olejów hydraulicznych i innych cieczy wykorzystywanych w przypadku tychże układów. Propozycje w typie BCF można używać jako chłodnice oleju lub wody, a w rozwinięciu CCFA do chłodzenia gazu. Inne propozycje znajdujące się w ofercie tego przedsiębiorstwa można wykorzystywać w formie chłodnic lub osuszaczy powietrza. Rozwiązania o zaawansowanej konstrukcji idealnie odnajdą się zaś w przypadku mediów charakteryzujących się wysoką temperaturą i ciśnieniem. W sprzedaży dostępny jest także typ C500, który dedykowany jest dla przemysłu chemicznego i paliwowego.

Wymienniki płytowe można z kolei wybierać spośród standardowych propozycji oraz wykorzystujących podwójne płyty. Wymienniki ciepła FunkeBloc® to z kolei nowość na rynku, która wyróżnia się niezwykle kompaktową konstrukcją, co przekłada się na optymalizację kosztów inwestycji. Najczęściej propozycje te wykorzystuje się w przemyśle chemicznym i petrochemicznym oraz w rafineriach. Powietrzne chłodnice oleju dostępne są w siedemnastu różnych wielkościach. Każda z oferowanych propozycji cechuje się innymi właściwościami, dlatego ostateczny produkt można dobrać w stu procentach zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

RDL Hydraulics Sp. z o.o. – firma kompetentna i wiarygodna

Firma ta jest doceniana przez wszystkich dotychczasowych klientów z uwagi na rozległą wiedzę w dziedzinie hydrauliki olejowej oraz wieloletnie doświadczenie. Spółka współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami, a swoje usługi oferuje zarówno klientom z Polski, jak i z zagranicy.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na efektywność i bezpieczeństwo współpracujących z nami firm. Stale poszerzamy zakres naszych usług i rozwijamy swoje możliwości. Chcemy bowiem wciąż nadążać za zmieniającymi się potrzebami naszych klientów

opowiada przedstawiciel przedsiębiorstwa.

RDL Hydraulics Sp. z o.o. zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów. Każdy z nich doskonale zna się na swojej dziedzinie, dlatego są oni w stanie zaoferować osobom potencjalnie zainteresowanym ofertą, fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie dokonywania wyboru. Kompleksowość rozwiązań to niekwestionowany atut tej firmy. Wszystko to doceniają jej dotychczasowi klienci, którzy określają ją mianem rzetelnej, kompetentnej i wiarygodnej. Opracowanie:
Miszewko, Gryfa Pomorskiego 80
tel. 58 671 51 61
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz