Materiał Partnera

Puchar, medale, statuetki – doceń najlepszych, nie tylko w sporcie

Puchar, medale, statuetki – doceń najlepszych, nie tylko w sporcie

Chęć rywalizacji lub bycia lepszym w czymś od innych, a niekiedy także zwykła potrzeba zostania docenionym to uczucia, które towarzyszą nam w wielu aspektach naszego życia. Dotyczyć to może zarówno rywalizacji sportowej, różnego rodzaju konkursów, jak i rzetelnego wykonywania codziennych obowiązków w pracy lub szkole oraz wielu innych sytuacji. Nie da się przy tym ukryć, że nie można wyobrazić sobie lepszego sposobu uhonorowania oraz docenienia zasługującej na to osoby niż wręczenie jej, związanego
z tym wydarzeniem, pucharu, medalu bądź statuetki.

Nie tylko sport

Sukces sportowy, zaznaczenie zasług, zwycięstwo w konkursie lub osiągnięcia innego rodzaju to tylko niektóre z wielu okazji, w czasie których niezbędnym elementem jest wręczanie różnego rodzaju nagród. Nie da się przy tym ukryć, że niekiedy organizatorzy tego typu wydarzeń skupiają się przede wszystkim na przygotowaniu nagrody dla zwycięzców w formie jakiegoś upominku lub pieniędzy, zapominając jak ważną rolę odgrywają tu spersonalizowane trofea okolicznościowe w postaci pucharów, medali lub statuetek. Nie należy jednak o nich zapominać, gdyż nagrody tego typu pełnią kilka określonych funkcji. Są to przede wszystkim:

  • przekazanie informacji o okazji wręczenia trofeum,
  • odzwierciedlenie osiągnięć osoby nagradzanej,
  • funkcja gustownego upominku,
  • funkcja pamiątkowa.

Warto jednak pamiętać, że specyfika konkretnych okazji bardzo często determinuje formę i rodzaj wręczanego trofeum. A co za tym idzie:             

  • puchary – najczęściej kojarzone są z osiągnięciami w sporcie. Dotyczy to zarówno dyscyplin uprawianych przez amatorów, jak i profesjonalistów. Trofea tego typu swoją estetyką oraz wykonaniem – również różnych detali – będą podkreślały rodzaj, charakter oraz wyjątkowość danej imprezy,
  • statuetki – które pojawiają się zazwyczaj przy okazji różnego rodzaju wydarzeń z branży rozrywkowej, ale również na konkursach, imprezach firmowych lub okolicznościowych, a także sportowych,
  •  medale - to nagroda, której przeznaczenie charakteryzuje się ogromnym spektrum możliwości. Medale okolicznościowe doskonale sprawdzą się zarówno na zawodach sportowych, jak i na uroczystościach państwowych, imprezach okolicznościowych oraz jubileuszowych lub firmowych.

Postaw na niepowtarzalność

Nie da się ukryć, że dzisiejsze możliwości technologiczne pozwalają firmom, takim jak Polcups Sp. z o.o., oferującym produkcję i sprzedaż trofeów okolicznościowych, na tworzenie przedmiotów z różnych materiałów (np. szkło lub metale szlachetne) o zróżnicowanych kształtach i bogatym wzornictwie. Dodatkowo możliwość personalizacji oraz wykonania indywidualnego grawerunku bądź nadruku sprawia, że otrzymana nagroda nabiera wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Warto również rozważyć przygotowanie pucharu, statuetki lub medalu na konkretne zamówienie, w oparciu o indywidualny projekt, co pozwoli dopasować je do potrzeb i specyfiki okazji, w czasie której zostaną one wręczone.

Nagrody w postaci pucharów, statuetek lub medali to nie tylko pamiątka, ale także przedmioty o szczególnej wartości emocjonalnej, dzięki którym przez długie lata będziemy mogli wracać do wyjątkowych chwil.

Opracowanie:
Czeladź, Nowopogońska 98
tel. 516 143 003
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz