Materiał Partnera

Przynęta jak żywa – Savage Gear 3D Cicada

Przynęta jak żywa – Savage Gear 3D Cicada

Każdy miłośnik wędkarstwa wie, jak istotne jest właściwe dobranie przynęty. To ona decyduje w dużej mierze o tym, jaką rybę uda się złowić. Mamy wiele możliwości – od przynęt żywych po sztuczne – i każda z nich ma swoich zwolenników oraz przeciwników. Niewielu jest jednak tych, którzy nie docenią przynęty 3D Cicada dostępnej w sklepie MaxFish.

Przynęta Savage Gear 3D Cicada – zastosowanie i budowa

Starzy wędkarscy wyjadacze od dawna wiedzą, jakich przynęt należy używać, by zachęcić określony typ ryb do połknięcia haczyka. Nie sposób jednak nie zwrócić uwagi na nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku, w które obfituje sklep wędkarski MaxFish. Obok różnego rodzaju tradycyjnych rozwiązań mamy tutaj także dostęp do istnych perełek – takich jak przynęta 3D Cicada firmy Savage Gear. O jej wyjątkowości świadczy bardzo wiele. Jest przede wszystkim bardzo dobrze wykonana, charakteryzując się ogromną trwałością i reużywalnością. Nie to jednak zwróci naszą uwagę w pierwszej kolejności. Biorąc do ręki przynętę 3D Cicada szybko dostrzeżemy podobieństwo do prawdziwego owada. Kolor, skrzydełka i malowanie mają w maksymalnym stopniu przypominać żywą cykadę. Twórcy przynęty zaszli daleko w swoich staraniach, opierając model przynęty o skan 3D prawdziwej cykady, dzięki czemu zachowali dokładnie kształt i odwzorowali owada w dotychczas niespotykanym stopniu. Sam wygląd to jednak nie wszystko – zarzucona przynęta unosi się na wodzie, w trakcie zwijania żyłki poruszając na falach zupełnie niczym owad, który niefortunnie wpadł do zbiornika. Takie zachowanie przynęty jest wystarczające, by pomylić ją z cykadą – nawet, jeśli jest się człowiekiem. Idealnie łapie się na nią okonie, perce, pstrągi i klenie. Przynęta Savage Gear 3D Cicada dostępna w sklepie MaxFish dzięki swojemu realistycznemu kształtowi i naprawdę świetnie odwzorowanych detalach daje bardzo dobre wyniki. Korpus przynęty składa się z tworzywa sztucznego ABS, natomiast półsztywne skrzydełka – z PVC.

Wyposażenie wędkarskie dostępne w sklepie MaxFIsh

Jeżeli prócz przynęty potrzebujemy także innych akcesoriów wędkarskich lub profesjonalnego sprzętu, w sklepie MaxFish możemy dobrze się zaopatrzyć – wszystkie produkty zakupimy przez Internet z dostawą do domu. Możemy przy tym przeznaczyć na wybór tyle czasu, ile chcemy, zapoznając się wnikliwie z interesującymi nas kategoriami w ofercie sklepu – ta jest zaś niezwykle szeroka, więc warto w tym celu zarezerwować parę chwil. Co istotne, sklep udostępnia także bony upominkowe, z których każdy wędkarz z pewnością bardzo się ucieszy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz