Materiał Partnera

Przygotowanie ładunków do transportu morskiego, lądowego, powietrznego

Przygotowanie ładunków do transportu morskiego, lądowego, powietrznego

Wielomodułowy  transport jest bardzo wymagający – ilość obciążeń i czynników mogących doprowadzić do uszkodzenia ładunku jest spora, dlatego konieczne jest jego właściwe zabezpieczenie i przygotowanie. Warto zlecić te czynności profesjonalistom z firmy Jaremar sp. z o.o. sp.k., którzy dzięki nowoczesnym metodom są w stanie zagwarantować pełną ochronę towarów transportowanych drogą lądową, morską czy powietrzną.

Ładunek stabilny w opakowaniu

Przygotowanie ładunków do wielomodułowego transportu wymaga przede wszystkim wykonania odpowiednich opakowań. Ich projektem zajmie się specjalistyczna firma Jaremar sp. z o.o. sp.k., która jest w stanie zaproponować zarówno skrzynie i palety drewniane, jak i inne typy opakowań. Towar może być także zabezpieczony np. za pomocą profesjonalnej folii termokurczliwej. Konieczne jest jednak określenie ewentualnie występujących obciążeń w transporcie i dopasowanie odpowiedniej metody przygotowywania ładunku. Po jego umieszczeniu w wybranym opakowaniu specjaliści z firmy Jaremar sp. z o.o. sp.k. zajmą się unieruchomieniem i stabilnym umiejscowieniem elementów. Warto wiedzieć, że kompleksowe usługi obejmują opracowanie dokumentacji procesu pakowania, co daje klientowi gwarancję właściwej realizacji zlecenia. Po umieszczeniu i ustabilizowaniu ładunku w wykonanym na wymiar opakowaniu drewnianym lub innym konieczne jest jego zabezpieczenie przed wilgocią i korozją. Jaremar sp. z o.o. sp.k. to firma, która jest w stanie zapewnić towarom maksymalną ochronę w tym zakresie – w jaki konkretnie sposób?

Doskonałe przygotowanie

Ładunek zmierzający do miejsca docelowego za pomocą środków transportu lądowego, morskiego czy powietrznego przygotowuje się do tego typu podróży, umieszczając go oraz unieruchamiając w specjalnym opakowaniu. Nie jest to jednak jedyna część zabezpieczenia towaru, należy bowiem zadbać również o ochronę przed wilgocią i korozją. Firma Jaremar sp. z o.o. sp.k. stosuje w tym celu nowoczesne środki, takie jak np. folia barierowa AL, worki, papier lub folię VCI czy pochłaniacze wilgoci. Kompletne przygotowanie ładunku do transportu wielomodułowego oznacza też zainstalowanie przez firmę Jaremar sp. z o.o. sp.k. wskaźników przechyłu, wstrząsów, wilgotności czy temperatury. Nierzadko opakowania drewniane zawierające ładunki transportowane są w kontenerach, co z kolei wymusza ich przygotowanie do transportu poprzez sztauowanie. Również i tym zajmie się firma Jaremar sp. z o.o. sp.k., która wykorzystując elementy drewniane i specjalistyczne poduszki, zadba o kompletne bezpieczeństwo towarów w kontenerach. Niezbędne jest też właściwe oznakowanie, które powinno być zrealizowane zgodnie z wytycznymi HPE. Zabezpieczenie towarów transportowanych drogą morską, lądową czy powietrzną należy zatem zlecić fachowcom takim jak np. firma Jaremar sp. z o.o. sp.k., która jest w stanie kompleksowo przygotować ładunek do dalekiej podróży w niełatwych warunkach.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz