Materiał Partnera

Przydatne akcesoria do kluczy

Przydatne akcesoria do kluczy

Klucze to przedmiot, który posiada praktycznie każda osoba. Ludzie noszą przy sobie klucze do domu, czy mieszkania, do biura, a także kluczyki samochodowe. Zwłaszcza w przypadku kobiet zdarza się, że giną one w torebce, gdzie znajduje się wiele innych przedmiotów. Specjalne akcesoria do kluczy mogą ułatwić ich znalezienie. To także doskonały sposób na to, aby wyróżnić się na tle innych osób. Dowiedz się, jakie są najpopularniejsze gadżety do kluczy.

Klucze i dodatki do nich

Każdy posiada zestaw kluczy, z którego korzysta na co dzień. W celu ich uporządkowania konieczne będzie zastosowanie gadżetu, bez którego byłoby to praktycznie niemożliwe – chodzi o specjalne kółka. W zależności od liczby posiadanych kluczy możliwe jest dopasowanie odpowiedniej średnicy kółka. Dzięki temu możliwe będzie ich wygodne umieszczenie na nim, jak również ewentualne wypięcie w momencie, kiedy dany klucz nie będzie już potrzebny.

Specjalista z firmy WISplast zauważa: Zastosowanie kilku kółek to doskonały sposób na posegregowanie kluczy. Można zastosować jedno duże koło, do którego następnie dopięte będą mniejsze, a na nich klucze – np. na jednym klucze do mieszkania, a na drugim klucze do furtki, czy garażu. Kółka na klucze to również możliwość dopięcia kluczy do innych przedmiotów – bardzo często w plecakach znajduje się specjalne miejsce, do którego można zapiąć tego typu kółko i zabezpieczyć się przed ewentualnym zgubieniem kluczy.

Akcesoria do kluczy wykorzystywane w domu i pracy

Jeżeli nie ma konieczności noszenia przy sobie pełnego zestawu kluczy, a w domu lub mieszkaniu znajduje się specjalna szafka, w której można je zawiesić, wówczas zastosowanie znajduje inny dodatek. Identyfikatory różnego rodzaju pozwolą na dokładne posortowanie kluczy i opisanie ich. Dzięki temu każdy będzie mógł bez problemu wybrać właściwy i z niego skorzystać w momencie, kiedy będzie to konieczne.

Jest to szczególnie istotne nie tylko w domu, ale np. w zakładzie pracy, gdzie do konkretnych kluczy mają dostęp różni pracownicy. Dzięki ich odpowiedniemu opisaniu już nigdy nie będzie problemu z otwarciem drzwi.

Rodzaje akcesoriów do kluczy dostępne na rynku

Podstawowe akcesoria do kluczy to przede wszystkim różnego rodzaju zawieszki. Najczęściej spotykanymi są:

  • gruszka hotelowa – zawieszka tego typu przydaje się, kiedy np. zestaw kluczy wykorzystywany jest na recepcji przez kilku gości hotelowych (klucze do przechowalni bagażu),
  • identyfikatory jedno lub dwustronne – umożliwiają dokładne opisanie danego klucza lub całego zestawu,
  • zawieszki dekoracyjne – to przede wszystkim sposób na nadanie indywidualnego wyglądu kluczom, jednak oprócz formy ozdobnej pozwalają na dużo łatwiejsze ich znalezienie np. w torebce.

Zaletą nowoczesnych akcesoriów do kluczy dostępnych na rynku jest przede wszystkim ich cena. Najtańsze produkty można zakupić już za kilka złotych.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz