Materiał Partnera

Przeprowadzki za granicę – jak je najlepiej zrealizować?

Przeprowadzki za granicę – jak je najlepiej zrealizować?

Przeniesienie swojego miejsca zamieszkania poza granice kraju wiąże się przeważnie z koniecznością przetransportowania życiowego dobytku do nowego lokum. Kompleksowa przeprowadzka oznacza zatem przewóz towarów ponadgabarytowych, których rozmiary i ciężar przekraczają dopuszczalne wartości w większości firm kurierskich. Realizację tego typu usługi należy zlecić specjalistom – co konkretnie są oni w stanie zrobić?

Precyzyjnie załadowane

Firma transportowa zajmująca się nie tylko przewozem poszczególnych towarów, ale też ich odbiorem z miejsca docelowego oraz pomagająca w załadunku to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących przeprowadzić się za granicę. W ramach świadczonych usług profesjonaliści są w stanie przyjechać do klienta i w bezpieczny sposób wnieść np. ciężkie meble czy artykuły gospodarstwa domowego do podstawionego samochodu dostawczego. To nie tylko spory komfort, ale też dla wielu osób jedyne wyjście – poszczególne urządzenia czy elementy wyposażenia wnętrz odznaczają się sporą wagą i do ich załadunku niezbędny jest właściwy sprzęt oraz umiejętności. Firma Kotłowscy Trans zajmująca się transportem towarów za granicę może również zrealizować w sposób kompleksowy przeprowadzkę. Oznacza to przyjazd we wskazane przez klienta miejsce i odbiór poszczególnych materiałów, które następnie ładowane są do auta dostawczego i odpowiednio zabezpieczane, dzięki czemu podczas przewozu nie uderzają w wewnętrzne ściany pojazdu. Wynajęcie dobrej firmy transportowej realizującej także przeprowadzki to gwarancja dotarcia dobytku w stanie nienaruszonym do nowego lokum.

Bezpieczny przewóz

Przetransportowanie mebli czy artykułów gospodarstwa domowego za granicę oznacza konieczność odpowiedniego zabezpieczenia ładunku. Nie jest to proste – ciężar i nietypowe rozmiary tego typu towarów bywają problematyczne, jednak dobre firmy transportowe zajmujące się także przeprowadzkami dysponują właściwymi samochodami dostawczymi oraz doświadczeniem, dzięki któremu przewóz realizowany jest profesjonalnie. Okazuje się, że nie warto rozkręcać mebli, gdyż mogą one stracić na swojej stabilności, ale dobrym pomysłem będzie ich ochrona np. za pomocą folii stretch lub folii bąbelkowej. Świetnie sprawdzi się też tektura, a nawet koce – w ten sposób elementy wyposażenia wnętrz nie uszkodzą się nawet podczas długiej podróży za granicę. Należy jednak ich zabezpieczenie powierzyć specjalistom, którzy zadbają nie tylko o załadunek i przejazd, ale również o rozładunek i wniesienie mebli czy artykułów gospodarstwa domowego do wskazanego przez klienta lokalu. Kompleksowe przeprowadzki poza granice kraju to zatem zadanie jedynie dla profesjonalnych firm transportowych.

Opracowanie:
Sierakowice, Kościerska 16
tel. 512 344 198
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz