Materiał Partnera

Przeprowadzki – sprawnie i bezpiecznie.

Przeprowadzki – sprawnie i bezpiecznie.

Przeprowadzka jest ważną sprawą, gdy musimy przewieźć całe wyposażenie do innego domu, miasta czy kraju. Poszukujemy takiej firmy, która w 100% zagwarantuje nam, że nie ulegnie ono zniszczeniu, podczas transportu. Przedsiębiorstwo transportowe musi dysponować odpowiednim sprzętem oraz materiałami i akcesoriami, zabezpieczającymi ładunek. Oczekujemy również, że firma przeprowadzkowa zatrudnia fachowców, którzy szanują cudzą własność.

Firma przeprowadzkowa

Przeprowadzka teoretycznie jest prostą sprawą. Dzwonimy do firmy zajmującej się tego typu usługami, umawiamy się na termin i czekamy na transport. Spodziewamy się od pracowników, że wykonają swoją pracę rzetelnie. Niestety w praktyce, nie wygląda to tak kolorowo. Dlatego, kontaktując się z wybraną firmą, sprawdźmy, jak  wygląda przeprowadzka. Dla nas istotny jest cennik przeprowadzki, ekipa, zabezpieczenie ładunku i OC przewoźnika. Jeśli chcemy mieć pewność, że transport bezpiecznie dotrze na miejsce, musimy zatrudnić firmę, która zapewni wysoką jakość usługi, tak jak Piotr Piekarski Przeprowadzki. W czasie przeprowadzki powierzamy firmie przewozowej, swoje mienie i nie ma mowy, żeby uległo najmniejszemu zniszczeniu. Podczas załadunku i rozładunku zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia wartościowych przedmiotów, dlatego upewnijmy się, że mamy do czynienia z profesjonalistami.

Logistyka przeprowadzki

Przeprowadzki mogą być proste, kiedy przewozimy meble i sprzęt AGD, RTV oraz komputerowy, lub też skomplikowane, wymagające użycia paletowego auta z windą. Firma przeprowadzkowa powinna dysponować odpowiednim sprzętem. Najtrudniejsze jest znoszenie mebli i ciężkiego sprzętu z wysokiego piętra budynku. Profesjonalna firma transportowa jest przygotowana logistycznie, na taką ewentualność. Największym wyzwaniem jest zorganizowanie przeprowadzki całej rodziny, za granicę. Do przewiezienia jest całe wyposażenie domu. Firma przewozowa musi dysponować odpowiednim transportem oraz akcesoriami, które właściwie zabezpieczą nie tylko meble i sprzęt, ale również akwarium z rybkami, szkło, porcelanę, obrazy, rzeźby i inne cenne pamiątki. Oznaczmy kartony, żeby ułatwić pracę ekipie firmie przewozowej.

Transport dzieł sztuki

Dzieła sztuki bardzo cenne, więc zlecając transport obrazów, rzeźb, ceramiki czy szkła, musimy mieć pewność, że dojadą nieuszkodzone. Firma przewozowa musi je więc odpowiednio zabezpieczyć, pakując przedmioty wartościowe, w specjalne pudła, o odpowiedniej wielkości. Unikajmy kartonów, bo nie zabezpieczymy odpowiednio dzieł sztuki. Istotny jest oczywiście transport. Obrazy muszą być przewożone pionowo, przymocowane pasami, taśmami i odpowiednimi linkami. Natomiast szkło i rzeźby w kartonach, muszą  znajdować się pojedynczo na podłodze. Dzieła sztuki pracownik firmy przeprowadzkowej, mocuje do ścian pojazdu, by podczas hamowania, przyspieszania i skręcania, kartony nie przesuwały się, co w przypadku szkła i ceramiki, jest ryzykowne. Profesjonalna firma przeprowadzkowa, z pewnością odpowiednio zabezpieczy także dzieła sztuki. 

Opracowanie:
Kruszwica, Wiejska 16
tel. 882 025 998
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz