Materiał Partnera

Przegląd ciągników rolniczych marki Deutz-Fahr

Przegląd ciągników rolniczych marki Deutz-Fahr

Na rynku polskim najpopularniejszymi markami ciągników z rynku pierwotnego, są New Holland, John Deere i Zetor, które łącznie sprzedają rocznie ponad 48% wszystkich nowych traktorów. Alternatywą dla tych marek, staje się zaś niemiecki Deutz-Fahr, należący do włoskiego koncernu SAME Deutz-Fahr. Póki co handel tymi ciągnikami pokrywa około 8% całego zapotrzebowania na te maszyny rolnicze, co można uznać za świetny wynik – czołówka w naszym kraju. Warto przy tym wiedzieć, że za granicą popularyzacja Deutz-Fahr jest jeszcze większa, a to jest związane z wieloma zaletami, którymi charakteryzuje się ta marka!

Deutz-Fahr – marka premium w atrakcyjnej cenie

Deutz-Fahr to przede wszystkim marka premium wśród ciągników i maszyn rolnych. Zaliczana jest ona zatem do tego samego segmentu sprzedażowego, co popularny John Deere, czy też New Holland. Zaletami Deutz-Fahr w porównaniu do dwóch poprzednio wymienionych marek, jest jednak ich niższa cena, przy podobnej jakości wykonania, mocy i innych parametrach technicznych. W uproszczeniu, można uznać Deutz-Fahr, za swoiste Volvo wśród samochodów, które rywalizuje stale z BMW, Audi i Mercedesem. Włoski koncern prowadzący niemiecką firmę, zapewnia bowiem maszyny rolnicze, które wyśmienicie wypadają w testach terenowych, jak się okazuje nie tylko na polu, ale także w lesie, czy na placach budowy. Deutz-Fahr stara się bowiem sprostać nowoczesnym wymaganiom rynku rolniczego, budowlanego, porządkowego, czy też leśniczego, dlatego ich pojazdy często wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem! Zaletą tegoż producenta jest również oferowanie maszyn w różnych wersjach mocy, ilości cylindrów, czy rodzaju skrzyni biegów.

Najnowsza flota maszyn

Do najnowszej floty maszyn Deutz-Fahr, można zaliczyć między innymi: SERIE 4 E, AGROPLUS F KEYLINE, SERIE 7 (Euro 4), SERIE 6 (Euro 4), SERIE 9, SERIE 5 G, SERIE 5C, SERIE 7, SERIE 6, SERIE 5, SERIE 5 D, AGROLUX, AGROKID, oraz AGROPLUS S i F ECOLINE. Z ich dokładnymi specyfikacjami warto zapoznać się u dystrybutora Agromarket w Kutnie, lub na jego nowoczesnej pełnej opisów stronie internetowej.

Już teraz warto poznać zaś jeden z najbardziej solidnych i konkurencyjnych ciągników, oferowanych na rynku. Mowa o traktorach SERII 7 (EURO 4), które wyposażone są w nowoczesne, proekologiczne silniki sześciocylindrowe gwarantujące moc w zakresie do 246 KM. Warto przy tym wiedzieć, że ciągniki te w testach bezpieczeństwa, niezawodności, a także wydajności pracy osiągnęły jedne z najwyższych wyników, wśród technologii rolniczej, dlatego nadają się idealnie dla gospodarstw ceniących sobie optymalizowanie czasu oraz kosztów prac, nawet tych w najcięższych warunkach. Szczególnie warto zwrócić również uwagę na komfort, jakie daje maszyna z SERII 7. Wyposażona jest ona w nowoczesną kabinę MaxiVision 2, w której znajdują się intuicyjne przyrządy sterownicze, innowacyjne rozwiązania przedniej osi i hamulców, czy też tzw. systemy rolnictwa precyzyjnego Agrosky!

Opracowanie:
Kutno, Sklęczkowska 51
tel. 24 355 30 20
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz