Materiał Partnera

Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze Koma – stylowe budownictwo

Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze Koma – stylowe budownictwo

Rynek budowlany w Polsce jest bardzo zróżnicowany. Na terenie naszego kraju działają zarówno małe firmy remontowe, jak i duże przedsiębiorstwa projektowo-wykonawcze takie jak Koma. To właśnie specjaliści z tej pracowni są uznawani za jednych z najlepszych w Polsce, a potwierdzenia tej opinii można doszukiwać się w realizacji wielu inwestycji dotyczących m.in. budownictwa zabytkowego.

Projekty i wykonawstwo dla różnych typów budownictwa

Niewiele firma w Polsce posiada tak szeroki profil działalności, jak Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze Koma. Zajmuje się ono bowiem kompleksową obsługą inwestycji od etapu przygotowawczego przez realizację i po oddanie obiektu, dla takich branż jak mieszkaniowa, przemysłowa, użyteczności publicznej, czy remontowa – również związanej z modernizacjami zabytków. Taki sukces rynkowy firma Koma uzyskała dzięki wieloletniemu doświadczeniu, terminowej obsłudze inwestycji, szerokiej współpracy z wieloma podmiotami, a także dzięki wdrożeniu w swoje struktury pożądanych systemów jakościowych podwyższających standardy pracy – np. spełnianie normy PN-EN 1090, czy PN-EN ISO 9001:2009, czy działania w środowisku projektowym AutoCAD.

Szeroka kadra i nowoczesna technologia budowlana

Bardzo szeroki zakres usług budowlanych oraz instalacyjnych, związanych również z uprawnieniami do przeprowadzania modernizacji obiektów zabytkowych wymaga od firmy Koma zatrudniania wyspecjalizowanej w wielu dziedzinach budowlanych kadry. Składa się ona z 50 pracowników o różnych specjalnościach, począwszy od projektowej i geodezyjnej, po monterskiej wszelkich przyłączy mediów – sanitarnych i energetycznych. Nie tylko bardzo szeroki zespół wykształconych oraz doświadczonych pracowników wyróżnia na rynku przedsiębiorstwo Koma. Swoją politykę budowlaną opiera ono o wykorzystanie nowoczesnej technologii. Mowa tutaj zarówno o stosowaniu innowacyjnych technik architektonicznych oraz wysokiej klasy materiałów, jak i o sprzęcie, który można zaliczyć dzisiaj do High-Tech.

Wybrane realizacje firmy Koma

Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze Koma dzięki szerokiemu wyspecjalizowaniu i doskonałej znajomości zarówno bardziej klasycznych oraz tradycyjnych stylów architektonicznych, jak i tych zaliczanych do modernistycznych, sfinalizowało setki wyjątkowych inwestycji. Wśród nich można znaleźć wykonany remont zabytkowych kamienic np. w Bydgoszczy, placówek znanych marek odzieżowych C&A i H&M, rozbudowę Centrum Handlowego w Pile, czy też wzniesienie licznych rezydencji prywatnych, osiedli domów wielorodzinnych, magazynów i budynków ośrodków przemysłowych. Na uwagę zasługuje również Amfiteatr przy muzeum Etnograficznym w Toruniu o ciekawej konstrukcji nowoczesnej, a także przeszkolona elewacja siedziby Banku Spółdzielczego w Łubiance.

Opracowanie:
Toruń, Bolesława Chrobrego 14
tel. 566 234 921
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz