Materiał Partnera

Prosto do celu – transport osobowy

Prosto do celu – transport osobowy

Organizujecie wesele i chcecie, jak najlepiej zatroszczyć się o swoich gości? Jedziecie na koncert większą ekipą? A może wraz z przyjaciółmi planujecie krótką wycieczkę za granicę? Z pewnością we wszystkich tych przypadkach zastanawiacie się nad transportem. Nasza rada – wynajmijcie większe auto, które wszystkich pomieści. W jakich sytuacjach warto skorzystać z usług firmy transportowej?

Zadowoleni goście

Organizując wesele, z pewnością pomyśleliście o najdrobniejszym detalu. Chcecie, aby ten dzień był wyjątkowy i aby wspomnienie o nim pozostało w Was na całe życie. To oczywiste, że Wasze samopoczucie jest tego dnia najważniejsze. Pamiętajcie jednak, że musicie zatroszczyć się także o swoich gości, którzy będą dzielić z Wami te wspaniałe chwile. Ważną kwestią jest zapewnienie im noclegu lub transportu. Wiemy, że wynajem pokoi hotelowych dla wszystkich zaproszonych byłby zbyt kosztowny, dlatego proponujemy skorzystanie z usług profesjonalnej firmy transportowej - Wasi goście z pewnością będą zadowoleni i wzruszeni, że pomyśleliście o ich wygodzie. A wy będziecie spokojni, że każdy z nich po hucznej zabawie dotarł bezpiecznie do domu.

Ostatni dzień, ostatnia noc

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na swój ślub. Pamiętajcie jednak, że przed weselem czeka Was jeszcze jeden szalony wieczór – panieński i kawalerski. Spędzie ostatni dzień jako panny i kawalerowie w doborowym towarzystwie najlepszych przyjaciół. Szczególnie modne stały się ostatnimi czasy wyjazdy do SPA. Połączcie relaks  z dobrą zabawą! I nie martwcie się o transport – w końcu po co są auta do wynajęcia?

Koncertowa jazda

Chcecie jechać całą paczką na koncert do innego miasta? Pewnie jak zawsze pojawia się ten sam problem – kto prowadzi? Zanim zaczniecie zastanawiać się, komu przypadnie ta rola, zapoznajcie się z ofertą Auto-Kap, firmy oferującej transport wygodnym, klimatyzowanym, 7-osobowym autem. Dzięki temu nie będziecie musieli zmęczeni prowadzić samochodu. To mogłoby być nierozsądne. W komfortowych warunkach zdrzemniecie się i bezpiecznie dotrzecie do domów. I nie martwicie się o planowanie trasy. Doświadczeni kierowcy zrobią to za Was, abyście mogli całkowicie cieszyć się podróżą.

Idealne rozwiązanie dla firm

Wynajęcie dużego auta jest świetnym rozwiązaniem dla firm. Właściciele przedsiębiorstw mogą skorzystać z usług transportowych, gdy wysyłają swoich pracowników na konferencje, kursy i szkolenia. Nie zapomnijcie również o imprezach integracyjnych, które są ważne dla zespołu. Przed wynajęciem transportu koniecznie sprawdzicie uprawnienia kierowców – musicie mieć przecież pewność, że posiadają licencje niezbędne do przewozu osób.

Opracowanie:
Toruń, Ceglana 4
tel. 602 739 130
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz